Sklad pro soukromé osoby: Zaplaťte si svůj kontejner v Praze či Brně

Ačkoliv by se mohlo zdát, že skladové kontejnery a prostory jsou spíše záležitostí, kterou řeší firmy, nemusí tomu tak vždy být. I běžný člověk může někdy potřebovat uschovat pár věcí. Sezónní vybavení, nábytek, jejž teď nevyužívá, oblečení po dětech. Kam s tím, když doma není místo?

Přesně k těmto účelům slouží skladové kontejnery. V Praze a u Brna je provozuje například firma Misterbox, s.r.o., která se snaží v ČR self storage neboli samoskladování dostat do povědomí veřejnosti.

Pomozte najít využití pro lodní kontejnery

Firma Misterbox vyrábí, přestavuje a pronajímá lodní kontejnery. Právě v nich můžete svůj majetek skladovat i vy. Jejich kontejnery stojí na hlídaných prostorech v Praze 10, Praze 5 a v Moravanech u Brna. Jsou pečlivě kontrolované, takže o své věci nemusíte mít starost. Navíc se takový kontejner dá bez problémů kamkoliv převézt. Většina lidí tuto možnost ovšem nevyužívá. Kontejner si nechávají na hlídaném místě a přijedou si k němu, kdykoliv potřebují.

Běžný člověk má pro skladovací kontejnery dost využití

Nechápete, na co běžný člověk takové skladové kontejnery využije? Budete se divit, ale pronájem skladů je docela praktický. Můžete do nich schovat třeba:

  • sezónní vybavení,
  • zděděné předměty, na něž doma nemáte místo,
  • nábytek, který nechcete vyhodit,
  • věci po dětech,
  • motorky či jiné stroje.

Kontejnery jsou velké a lze do nich umístit skutečně cokoliv. Máte k tomu nepřetržitý přístup, dostanete bezpečnostní čip pro vstup do areálu, samotný kontejner je pak opatřen visacím zámkem. Monitorování areálu kamerovým systémem funguje 24/7, věci se vám tedy určitě neztratí. Ke kontejneru si přijedete autem, věci vyskládáte a zase odjedete. Nejste na nikoho vázaní.

Máte-li malý byt, nebo chcete-li žít v duchu minimalismu a neskladovat doma zbytečnosti, samoobslužné sklady by mohly být dobrým řešením i pro vás.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*