Tesco slevy! Jedinečná možnost levného nákupu

Obchodní řetězce Tesco známe všichni, co možná neznáme, tak historii tohoto podniku. Tesco založil ve Velké Británii židovský obchodník Jack Cohen. Ten si po válce v roce 1919 otevřel malý stánkový prodej v londýnském East Endu. Značku Tesco si vytvořil z iniciál jména T. E. Stockwela, který zásoboval jeho podnik čajem a z prvních dvou písmen svého příjmení COhen. Píše se rok 1932 a Tesco se stalo komanditní společností a zásobovalo 50 poboček. V roce 1948 byla v St. Albans otevřena první samoobsluha, která funguje až do dnešních dnů. První supermarket byl otevřen o osm let později v Essexu a v roce 1968 Tesco otevírá svůj první „superstore“. Až v průběhu devadesátých let expandovalo Tesco do střední Evropy.

Slevy Tesco stojí za pozornost

Lidé si oblíbili internetové nakupování nejen pro pohodlný nákup, ale také pro slevy Tesco. Na český trh Tesco vstoupilo v roce 1996 a zakoupilo 13 obchodních domů americké společnosti K-mart v České republice a na Slovensku. V roce 2003 společnost začala nabízet pevné telefonní připojení a připojení k Internetu, dále nabízí finanční služby jako životní pojištění, pojištění domácnosti a domácích zvířat, pojištění automobilů a cestovní pojištění. To vše o Tescu a možnostech spojených s touto společností. Toho času stojí slevy Tesco opravdu za pozornost. Prostřednictvím portálu slevovekody.com získáte slevový kód na dopravu ZDARMA již při prvním nákupu!

Tesco má pokaždé, co nabídnout

Oblíbili jste si supermarket Tesco? Tak zajisté uvítáte možnost si z pohodlí svého domova objednat nejen potraviny, ale také drogistické zboží, kosmetiku, kancelářské potřeby, elektroniku, knihy a vybavení pro děti v akčních cenách. Zboží vám bude ihned po potvrzení objednávky zasláno přímo k vám domů. Motto Tesca: ´Co nejlépe se starat o zákazníky. Jednáme s lidmi tak, jak chceme, aby lidé jednali s námi.´

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*