Myslete na své zdraví i při práci

Skoro každý, kdo pracuje v kanceláři, či doma u počítače, to velmi dobře zná. Po několika hodinách jste celí rozlámaní a všechno Vás bolí. Stává se Vám to také? Tímto problémem trpí naprostá většina lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Je to tím, že naše tělo není na tak dlouhé sezení přizpůsobené, neboť v minulosti bylo prací, které vyžadovaly celodenní sezení, opravdu pomálu. V této poloze tak neumíme příliš dlouho držet tělo a tím pádem dochází k nesprávnému držení, kdy jsou naše svaly, kosti i klouby v nepřirozených polohách a to způsobuje bolest. Dokonce je možné získat tímto způsobem trvalé následky. Chcete se tomuto problému vyhnout? V tom případě si pořiďte kvalitní kancelářskou židli. A to ne jen tak ledajakou, ale kancelářskou židli zdravotní.

Seďte aktivně

Napadá Vás, čím se taková zdravotní kancelářská židle liší od té klasické? Největší rozdíl je v takzvaném aktivním sedu. Místo klasického sedáku je totiž buď pohyblivá plošina, nebo má tvar poloviny míče. To nás nutí neustále vyrovnávat a udržovat rovnováhu. K čemu je to dobré?

  • Posilování svalů břicha, pánevního dna, zad a bránice
  • Držení vzpřímeného sedu
  • Úleva od bolesti

Pokud přemýšlíte o pořízení nové kancelářské židle, měla by pro Vás být ta zdravotní jasnou volbou. Ze začátku je jistě nejvhodnější kombinovat aktivní sed se sedem na klasické židli a obojí střídat, neboť i na aktivní sed si naše tělo musí zvykat. Ovšem, z dlouhodobého hlediska nám zdravotní kancelářská židle může přinést jedině užitek.

kancelarska-zidle-exeter-net-cerna-original

Vybírejte ze široké nabídky křesel a židlí různých kategorií. Kromě zdravotních a ergonomických kancelářských židlí nabízíme také klasické židle do kanceláře a mnoho dalšího. Kromě širokého výběru Vám nabízíme také dopravu zdarma, záruku sedm let, skvělé ceny a slevové akce a mnoho dalšího.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*