Sladit je možné i zdravě a to s přírodními sacharidy a stévií

Zdravý životní styl je aktuálně v módě a pokud i vám záleží na svém zdraví, je vhodné se zamyslet nad množstvím cukru, které do sebe každý den dostáváme. Vysoký příjem cukru podporuje tvorbu tuků a brání nám ve vysněné postavě. Rovněž je nepřítelem číslo 1 pro všechny cukrovkáře.

Přírodní alternativa slazení se stala oblíbenou možností, jak si užít sladkou chuť a nepřijímat přitom do těla žádné kalorie navíc. Přírodní sladidla jsou složena z látek, které jsou pro tělo prospěšné a přírodní původ jim zaručuje jejich nezávadnost. V kurzu je zejména Sladká Stévia, tuto bylinu pěstuje stále více lidí, aby s ní sladili nápoje i pokrmy. Pokud nemáte na její pěstování čas, nabízí se vám zdravá varianta, kterou jsou přípravky Steviolin a Xylitol (Steviolin Xili). Jedná se o 100% přírodní produkty bez barviv a konzervantů.

Sladíme zdravě

steviolin-Eri-300x300Tato sladidla jsou velmi chutná, jsou převážně na bázi steviol-glykosidů a mohou kombinovat i další nízkoenergetická sladidla, jako je třeba Erythritol. Při jejich užívání se nemusíte bát množství, jsou bez kalorií a tak si konečně můžete užívat sladkou chuť bez jakýchkoliv omezení. Toto sladidlo ocení i diabetici, kteří s ním mohou libovolně sladit. Nejedná se pouze o sladidlo do nápojů, může se používat i při přípravě pokrmů. Steviolin je dostupný ve formě kapek, tablet i prášku, což umožňuje využívat ho rozmanitým způsobem.

Steviolin má 300x vyšší sladivost než cukr a dokonce i malé balení vám vystačí na dlouho, jedná se tedy o investici do zdraví, na které navíc ušetříte.

Xylitol

Steviolin-Xili-500gXylitol patří již několik desítek let mezi populární přírodní sladidla, která překonávají klasický cukr na všech frontách. Jelikož ho tělo samo vyrábí, jedná se o ten nejpřirozenější sacharid, který dokonce najdeme i v rostlinách, ovoci a zelenině.

Dokáže plně nahradit chuť cukru a přitom má o 40% méně kalorií. Vhodný je jak pro diabetiky, tak pro každého, kdo se snaží zdravě zhubnout. S tímto sladidlem se nemusíte bát ani zubního kazu, jelikož neutralizuje kyselé prostředí a vyrovnává pH v ústech. Pokud hledáte zdravé sladidlo, se kterým nebudete přibírat, Steviolin i Xylitol jsou tou správnou volbou.

1 Comment on Sladit je možné i zdravě a to s přírodními sacharidy a stévií

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*