Před fotopastí je nemožné se schovat

Pokud jste se někdy dostali do hledáčku fotopasti, máte jistotu, že si snímek s vámi někdo prohlédne. Fotopasti se staly nedílnou součástí bezpečnosti v dnešní době a je fascinující, kdo všechno fotopasti ke své práci používá.

Jen pro představu, používají je přírodovědci, zoologové, ochránci přírody, lesníci, myslivci, bezpečnostní agentury, mnoho firem všeho druhu, ale i nadšenci do pozorování přírody a vlastníci nemovitostí. Důvod popularity fotopastí je jasný, dokáží nahradit kamery, které jsou již v mnoha případech považovány za nedostatečný a neefektivní způsob monitorování nebo sledování bezpečnosti. Představíme si 2 nejčastější využití fotopasti.

Sledování přírody

Jelikož je fotopast stavěná na to, aby dokázala být dlouhé měsíce sama bez jakékoliv údržby, používá se pro monitorování divokých zvířat v přírodě, tedy zejména fotopast Acorn. S fotopastí se sleduje přítomnost zvířat, jejich pohyb, množství i chování v přirozeném prostředí. Ochránci přírody s nimi mohou zaznamenat přítomnost ohrožených druhů zvířat, aby je následně mohli lépe chránit. Myslivci s nimi mohou sledovat přítomnost a množství škodné zvěře, ale i přítomnost pytláků. Pro lesníky je to možnost, jak odhalit zloděje dřeva. V každém případě se jedná o nedílného společníka pro dokonalé a utajené pozorování.

Vaše bezpečnost

Pokud se ve svém domě necítíte v bezpečí a máte pocit, že se vám po pozemku potulují cizí lidé, fotopasti vám pomohou identifikovat, co se kolem vašeho domu děje. Fotopasti Acorn umí okamžitě pořídit ostrý snímek každé osoby, která k vám vnikne na pozemek, ať už jde o zloděje s účelem krást nebo jen dítě, kterému k vám za plot spadl míč. Fotopast vydrží střežit vaší nemovitost neustále a pokud se cokoliv stane, vy si můžete detailně prohlédnout pořízené snímky nebo video. Pokud chcete zvýšit i svoje bezpečí, fotopasti Acorn se vám nabízí za příjemné ceny.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*