Potřebujete natisknout vizitky?

Bez vizitek se dnes neobejde téměř žádná společnost, a tak pokud i ta vaše kvalitní vizitky potřebuje, existuje k nim poměrně snadná cesta. Abychom totiž byly konkrétní, ty dokáže nabídnout web Tisknisi.cz , který je určený pro každého, kdo si chce vizitku vytvořit zcela podle svých představ. Tento web totiž nabídne vizitky online. A co si pod tím představit? Především extrémně jednoduché prostředí, kde máte na výběr přes 200 vzorů, a díky jednoduché možnosti dosažení vašich textů a informací si během chvíle vytvoříte kompletní vizitku, která vašim představám odpovídá. A jakmile máte hotovo, započne výroba vizitek, a ty jsou následně odeslány na vaši adresu. A to vše velmi rychle, a samozřejmě levně.

A pokud vás tato možnost zaujala, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si ji. Nebojte se žádného složitého nastavování. Zkrátka vyberete motiv, umístíte texty, a můžete nechat vytisknout. A jelikož je tento proces takto jednoduchý, jedná se o levné vizitky, které však nijak nezaostávají v kvalitě. Tisk totiž probíhá na prémiový papír matnou křídu 350g, a to na ofsetovém stroji s nejvyšší barevnou kvalitou tisku. Výsledek je tak naprosto dokonalý. A tak pokud svěříte tisk vizitek do rukou právě těchto odborníků, rozhodně se nemusíte bát, že byste udělali chybu. Právě naopak.

A pokud vás zajímají i další benefity této služby, tak kromě zmíněné jednoduchosti (kdy mimochodem můžete nahrát i vlastní grafický vzor), se můžete těšit i na poštovné zdarma, to při objednávce nad 900 Kč. Stejně tak můžete využít slevy 35% na vizitkář, nebo se těšit z toho, že k prvním 100 vizitkám jich dalších 20 dostanete zcela zdarma. Tak neváhejte a začněte. Vizitky vzory  jsou připraveny k umístění textu a k samotné výrobě. A to v oboustranném provedení, za cenu jednostranného. A za pár dní už budou připraveny ve vaší kanceláři na to, abyste je dali prvnímu klientovi.

Za zmínku stojí, že tiskárna disponuje také ofsetovým tiskem, s kterým má zkušenosti už od roku 1995. Na výběr máte ze spousty velikostí od tisku plakátů a letáků až po malé samolepky nebo etikety. Každá objednávka je individuální, rádi vám pomohou s tvorbou grafického návrhu a poradí jak dále postupovat, stačí si na stránkách vyplnit nezávaznou objednávku.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*