Bezbolestná liposukce aneb pryč s tukovými buňkami

Stále více žen je nespokojeno se svými tělesnými proporcemi. Na místo klasického cvičení, ale vyhledávají moderní způsoby v boji s tukovými polštářky. Jedním ze způsobů, jak se jich zbavit, je podstoupit neinvazivní liposukci.

Co je to vlastně ta bezbolestná liposukce? Za jak dlouho se dostaví výsledky? To je výčet z několika otázek, které ženy zajímá před tím, než se pro tuto metodu rozhodnou. Je jasné, že důležitá je co nejmenší bolest a hlavně okamžité zformování postavy dle požadavků. První možnost je zcela vyloučena, neboť se jedná o neinvazivní (bezbolestnou) proceduru. Druhá možnost sice není ihned, ale výsledky jsou po čase viditelné.

Čím se provádí bezbolestná liposukce

K odbourávání tuku dochází za pomoci řízených ultrazvukových vln a termální energie, čímž dochází k již patrným výsledkům díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul. Bezbolestná liposukce má již řadu spokojených klientek, které díky této metodě mohou být se svojí postavou konečně spokojené, neboťse jim zformovaly problematické části těla, redukovaly objem tukové tkáně, zlepšila se jim struktura a elasticita pokožky a zmírnily se projevy celulitidy. Formování problematických částí těla probíhá v oblasti stehen, boků, zadečku, bříška nebo podbradku.

Péče o tělo s Hedera Spa Clinic

Pokud máte velký zájem něco se sebou udělat, obraťte se na odborníky z Hedera Spa Clinic. Vyškolený personál s vámi probere všechny možnosti v oblasti péče o tělo a pomůže najít nejlepší způsob, aby bylo dosaženo optimálního výsledku.

Jak probíhá neinvazivní liposukce

Samotná terapie trvá 30 až 50 minut, kdy klient cítí pouze příjemné teplo. Neinvazivní liposukce vás neomezí v běžných pracovních či jiných aktivitách. Ve výsledku je dosaženo zmenšení konfekční velikosti o jeden až dvě čísla. Aby byl výsledek co nejefektivnější, je doporučeno proceduru opakovat nejméně ve čtyřech až šesti terapiích, vždy s odstupem sedmi až deseti dnů od poslední terapie. Během procedur je také důležité dodržovat pitný režim a změnit stravovací návyky. To vše přispívá k postavě, o které se vám dříve mohlo jen zdát.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*