Ploché střechy

V minulosti se ploché střechy stávaly mnohdy postrachem majitelů domů. Důvodem bylo riziko zatékání, ale také nedokonalé tepelné izolace. Tyto neduhy byly však postupem let eliminovány díky novým moderním technologiím, takže plochých střech se dnes již není třeba obávat.

Rekonstrukce ploché střechy nemusí být složitý proces, obzvláště když využijete jedinečných služeb, které nabízí stavební firma AHF Stavby s.r.o. Její hlavní činnost spočívá v rekonstrukcích a zateplování jakýchkoliv plochých střech. Firma sídlí v Púchovské ulici v Praze 4, ovšem překážkou pro ni není ani místo vzdálené od Prahy až 150 km. Stavební firma vznikla již v roce 1999 původně jako sdružení živnostníků a od počátku se zaměřila na rekonstrukce střech a opravy fasád.

 03

Postupně rozšiřovala nabídku svých služeb a do současného stavu, kdy nabízí kompletní servis v oblasti výstavby a rekonstrukce střech, včetně zateplování certifikovanými systémy, hydroizolačních prací, nebo i zhotovování a údržby fasád, rekonstrukce balkónů nebo montáže dřevěných teras. Hlavní devizou společnosti při provádění všech stavebních prací je preciznost, spolehlivost a přesné plnění termínů při plnění zakázek za současného dodržování všech bezpečnostních předpisů.

04

Zároveň se firma nespoléhá pouze na dosud známé technologické postupy, ale snaží se sledovat všechny novinky v oblasti stavebních prací, zejména týkajících se plochých střech a jejich zateplování, aby veškeré její stavební práce Praha byly v souladu s nejmodernějšími trendy. Zákazníkům navrhuje vždy to nejlepší, co na trhu existuje, samozřejmě po konzultaci s nimi a s přihlédnutím na příslušný rekonstruovaný objekt.

Cenové relace za nové i rekonstruované střechy jsou srovnatelné s jinými firmami, ovšem v současné době stavební společnost AHF Stavby nabízí velice výhodné ceny na realizaci plochých střech, a to až do vyčerpání zásob. Proto se vyplatí zejména před začátkem stavební sezóny, kdy bude mnohem větší poptávka než v zimě, zkonzultovat s pracovníky firmy váš požadavek. Veškeré dotazy i zaměření provedou technici zcela zdarma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*