Pronikněte do moderních trendů v bydlení a objevte dřevostavby

Pokud si říkáte, co má dřevostavba společného s moderním bydlením, tak se možná budete divit. Současné dřevostavby nemají nic společného s roubenkami, starými sruby nebo dřevěnými boudami. Jde o moderní ekologické stavby, u kterých jsou využity ty nejmodernější materiály a které disponují skvělými vlastnostmi.

Moderní dřevostavby nemají dokonce ani standardní dřevěný vzhled, ale jsou k nerozeznání od běžných domů. Tyto stavby jsou z ekologicky šetrných materiálů slibujících velmi dlouhou životnost, pevnost a příjemné prostředí pro život. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak je to tím, že je v České republice stále ještě zažitý trend zděných domů, to se ovšem nyní mění a lidé raději volí ekologické domy, které jsou levnější, hezčí a díky kvalitní izolaci jim zajistí úsporu.

Hlavní atributy dřevostavby

MODERN3-4Na našem území je jen málo společností, které se na dřevostavby zaměřují. Z hlediska nejlepšího poměru ceny a kvality skvěle vyčnívá společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Ta buduje vskutku luxusní dřevostavby, které mají vše, po čem může člověk toužit, krásný vzhled i příjemné prostředí pro rodinný život.

Zděný dům se buduje poměrně dlouho, u dřevostavby to jsou pouhé 3 měsíce. Je to tím, že dřevostavbu buduje zkušený tým odborných pracovníků a také tím, že jde u suchý způsob výstavby, u kterého se postrádají jakékoliv mokré procesy vyžadující vysychání. Její dřevostavby jsou k nerozeznání od klasických domů a jelikož se staví na klíč, odpadají vám starosti s plánování domu.

Jednoduše si z katalogu vyberete krásný dům a do 3 měsíců vám na pozemku vyroste dům, který jste si vždy přáli. Nemusíte se bát, že by byly dřevostavby méně kvalitní, právě naopak, mají velmi velkou statickou pevnost a velmi dlouho trvanlivost, na kterou dává společnost dokonce i záruku. Není to těžký a nemotorný dům, ale naopak živý dům plný pozitivní energie. Skvěle izoluje teplo a jeho štíhlé obvodové zdi vám dopřejí mnoho extra prostoru navíc.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*