Ukliďte si s BazaRobotem

Taky vás přepadne chuť si konečně po několika letech uklidit ten nepořádek ve skříni? Známe to asi každý. Tohle rádio nevyhodím, protože se mi může hodit do garáže. Jenže uplyne pár roků, garáž nestojí a rádio tím pádem nehraje. Tohle chce jednoznačně úklid nepotřebných věcí a my víme, kdo vám s tím pomůže.

To nejlepší, co můžete udělat, je se těchto věcí zbavit. Chápeme, že jde o funkční věci, ale nač je doma skladovat, když je toho všeho plná skříň a vám tak akorát zabírají spoustu místa? Máte doma nový mobil, tak proč používat ten starý. Funkční LCD monitor už taky nepoužíváte, protože jste si koupili nový notebook. A takto bychom mohli pokračovat. Východisko je všechny tyto věci prodat, což se vzhledem k jejich stavu jeví jako dobré řešení, ale chce se vám každou věc samostatně fotit a dávat na různé aukční portály, kdy tím strávíte docela hodně času? Tohle všechno za vás vyřeší server www.bazarobot.cz.

Jak snadno prodat přebytečné věci

My to víme! Všechny je vezměte a dejte do velké krabice. Pomoci formuláře objednejte svoz, který krabici s věcmi převezme. To je vše, co se od vás očekává. Nyní už je vše v rukou pracovníků z bazarobot.cz, kteří vaše věci roztřídí do kategorií, vyčistí, nafotí a popíši. Obratem vám přijde mail s ukázkou popsaných věcí, kde si jen určíte za kolik by se věc měla ideálně prodat. Pokud se vám něco nezdá, ať už na popisu nebo ceně, stačí jim do 72 hodin poslat email s připomínkami. Po této době již na vaše návrhy nebude brán zřetel a zboží se vystaví na aukčním portálu Aukro.

Peníze dostanete na účet

Pokud se věci prodají a během ochranné (záruční) doby nebude kupující zboží reklamovat, máte nárok na vyplacení peněz. Cena 99 Kč, která je za svoz vámi nepotřebných věcí, bude stržena z celkového výdělku za prodané zboží. V případě, že prodáte věci za víc jak 1 000 Kč, máte svoz jedné krabice zdarma.

A my se vás nyní ptáme. Znáte lepší způsob, jak se snadno, rychle a bez zbytečného zdržování, zbavit nepotřebných věcí, neřešit případné reklamace a ještě na tom vydělat?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*