Příjemně relaxujte a poznejte sami sebe úplně jinak než doposud

Alternativní medicínu nemusíte vyhledávat jen tehdy, když se naléhavě připomene vaše tělo nebo vás dlouhodobě něco tíží na duši. Zvolit tu to cestu můžete i jako rozmazlování a odpočinek ve zcela novém světě různých vůní, masážních technik a alternativního působení na vaši mysl. Přesně takový prostor vám poskytne ria – reiki Vysočina. Můžete se spolehnout, že všechny nabízené alternativní procedury využívají pouze 100 % přírodní produkty a zároveň jsou velice cenově dostupné.

Contents

Aura-soma promlouvá pomocí barev a vůní

Tato metoda kombinací působení drahých kamenů, minerálů, energií z rostlin a barevné terapie. Podstatou této terapie je sada zářivých dvoubarevných lahviček Equilibrum které jsou tvořeny dvěma částmi, olejem a vodou, v poměru 1:1. Obsahují řadu přírodních ingrediencí, včetně bylin, éterických olejů a energií drahokamů a minerálů. Další fází harmonizace duše jsou tzv. Pomandery. Obsahují 49 bylinek v různých poměrech, podle oblasti působení. Jejich hlavní funkcí je posílení a harmonizace aury, tedy zlepšení naší energetické ochrany. Poslední sadou ze základních prostředků aura-soma metody jsou Kvintesence. Jsou to opět jemné energetické složky, které slouží k navázání kontaktu s tzv. mistrovskými energiemi.

Reiki přirozená cesta ke zdraví

Reiki je alternativní léčitelství, které pracuje s vitální energií člověka prostřednictvím vyrovnávání čaker. Pokud jsou čakry vyrovnané, energie v těle proudí bez překážek a člověk je tak zdraví a nic nezatěžuje ani jeho psychiku. Seznámit se s filozofií reiky můžete na masáže Vysočina. Absolvovat všechny čtyři stupně a stát se mistrem, který může tuto unikátní myšlenku zprostředkovávat dalším zájemcům, vám umožní Ria Magdaléna.

Odměňte své tělo při masáži v krásném prostředí Vysočiny

Masáže jedinečný způsob jak si příjemně odpočinout a nastartovat tělo správným směrem. Masáže neslouží jen k cílenému uvolnění svalů a prokrvení organismu. Dlouhodobější terapií můžete také nastartovat správné pohybové stereotypy či zmírnit bolest např. poúrazových stavů.

Kouzlo tělových svíček a svící

Léčebné svíce jsou vyrobeny ručně z pravého 100% včelího vosku z Vysočiny a čistí Vaše tělo od škodlivých toxinů a uvolňuje energetické bloky. Blahodárně působí na celý organismus a pomáhá i při léčbě naprosto běžných onemocnění jako jsou např. nachlazení, bolesti v krku, alergie, případně ekzémy.

Tělové svíčky nepoužívejte v případě v těhotenství, u dětí do tří let, u osob s kardiostimulátorem, při vysokém krevním tlaku, při alergii na látky obsažené ve svíčkách. Tělovou svíci také předčasně uhaste v případě velkého tlaku při v pupíku v rámci pročišťování.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*