Vzdělávání na míru představují virtuální kurzy

Odvádět kvalitní práci a být opravdový profesionál znamená v dnešní době tvrdou práci nejen v zaměstnání, ale také na sobě. Na znalosti získané ve škole dnes už nelze dlouho spoléhat. Rozplánovat svůj den na pracovní dobu, běžné povinnosti a čas pro odpočinek je mnohdy však skoro nesplnitelný úkol. Natož ještě najít čas a energii na to, docházet někam na kurzy a pracovat na osobním rozvoji, navíc s nejistým výsledkem jestli se to skutečně vplatí.

Virtuální kurzy se přizpůsobují vám

Problém s nedostatkem času na sebevzdělávání za vás řeší virtuální kurzy neboli e-learning. Buďte v obraze a vyzkoušejte moderní interaktivní přístup ke studiu. Bez ohledu na zaneprázdněnost, zdaleka ne všem vyhovují kurzy, na kterých musíte sedět v učebně přesně vymezený čas a soustředit se na vyučujícího. Výhodou e-learningových kurzů je, že studujete, když máte náladu a čas vy v prostředí, které si sami zvolíte. Stačí k tomu jen stabilní přístup k internetu. Nemusíte mít strach, že něco nestihnete nebo nepochopíte okamžitě. Po zakoupení kurzu se k přednáškám můžete neomezeně vracet. Všechna témata jsou zpracována tak, aby byla zábavná a zajímavá zároveň.

Profesionální výuka za rozumné ceny

Kurzy jsou zaměřeny především na kvalitní osobní rozvoj v oblasti psychologie managementu a efektivního prosperování firmy. Výuka probíhá formou přednáškových videí, ve kterých se dozvíte nejen potřebné informace k tématu, ale také osobní zkušenosti špičkových osobností v daném oboru. Za kurz zaplatíte jednorázovou cenu 302,50 Kč (včetně DPH) na osobu a ihned po zaplacení získáte neomezený přístup k studijním materiálům daného kurzu. Mimo materiálů ke kurzům získáte také možnost zakoupit si online nejkvalitnější dostupnou literaturu z oblasti kvalitního podnikání, ke které na webu najdete i profesionální recenze. Stačí se pouze zaregistrovat a dobít si kredit.

Studiem kurzů online získáte přehled

Každý zakoupený kurz naleznete na stránkách pod záložkou „development“. Po rozkliknutí ikony „Vaše kurzy a videa“ získáte kompletní přehled absolvovaných kurzů. Jako bonus můžete zdarma čerpat informace také prostřednictvím záznamů z různých konferencí. Máte tak možnost získat přehled o aktuálním dění a motivaci pro další směr vašeho vzdělávání.

Virtuální výuka představuje příjemný prostor pro lidi otevřené novým možnostem. Dělat věci jiným způsobem než běžné, rozhodně nesnižuje kvalitu vzdělání. Sami si to můžete vyzkoušet zde.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*