Majetek pod ochranou moderní technologie

Fotopasti jsou výbornou pomůckou, která může ochránit váš pozemek či rodinný domů před nezvanými návštěvníky. Na trhu je celá řada druhů fotopastí, ovšem ne všechny jsou spolehlivé.

Browning_range_ops_1Zárukou jistoty a kvality je společnost BUNATY z Pardubic, která nabízí fotopasti pouze od osvědčených výrobců. Chcete-li fotopast na ochranu majetku, je třeba brát v úvahu hlavní kritérium, které tyto fotopasti odlišují od ostatních typů. Hlavním hlediskem je noční přisvícení, které by mohlo zloděje upozornit, čímž byste o fotopast mohli snadno přijít. Svůj účel splňují pouze fotopasti na ochranu majetku, které fungují bez jakéhokoliv přisvícení nebo cvaknutí. Nepatrné noční přisvícení či drobné cvaknutí je charakteristické pro fotopasti určené ke sledování zvěře v lese, které toto drobné upozornění příliš nevadí.

Na webových stránkách prodejny najdete všechny potřebné informace a také velkou nabídku fotopastí pro nejrůznější účely. Vybírat může mezi levnými přístroji, jejichž představitelem jsou značky Acorn a Scoutguard, ale i dražší a kvalitnější fotopasti na ochranu majetku, kterými jsou zejména značky Bunaty nebo Browning. Hlavně Browning je pojmem, neboť se jedná o firmu vyrábějící nejen zbraně, ale také nejkvalitnější fotopasti na světě.

Fotopasti BROWNING

Příkladem perfektní fotopasti na ochranu majetku je Fotopast BROWNING Spec Ops Full HD Series. Zadní opěrná část fotopasti je vyrobena z kovu a všechny díly jsou zárukou dlouhodobé životnosti i v nejnáročnějších podmínkách. Rychlost spouště lze nastavit až na 4 snímky během dvou sekund, takže vám opravdu nic neunikne.

Co musí splňovat fotopast na ochranu majetku

Všechny na trhu dostupné přístroje zaznamenají pohyb člověka na 10-12 metrů. Někdy se můžete setkat s reklamou, že fotopast má dosah až 25 m, ovšem důležité je ono slůvko „až“, které nemusí být ve shodě s realitou. U nižších cenových kategorií, což znamená kolem 4 tisíců Kč, je ideální vzdáleností cca 5 m, aby fotografie byla čitelná. Vhodnější jsou dražší fotopasti na ochranu majetku, které jsou jednak nehlučné, a jednak díky silnějšímu neviditelnému blesku dále dosvítí, čímž jsou pořízené snímky zřetelnější.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*