Změňte vašeho dodavatele energií a ušetřete několik tisíc korun ročně

Zvykli jsme si na to, že se vše zdražuje. V oblasti elektřiny a plynu je ale možné dosáhnout úspor. K tomu vede několik cest, jakými jsou využití alternativních zdrojů, zateplení domu, energeticky úsporné spotřebiče atd. Nejsnazší cestou, která vás nebude nic stát, je změna dodavatele energií.

Málokdo se obejde bez elektřiny

Na tento fakt se dříve hodně vsázelo, proto byl na trhu pouze jediný dodavatel elektřiny, jenž si určoval ceny. V současné době je naštěstí situace jiná, získat levnou elektřinu není žádný problém. Jen je potřeba na to jít chytře. Nemusíte mít obavy, že budete trávit čas obcházením poboček a sáhodlouze vyjednávat o ceně. Jde to totiž mnohem jednodušeji. Stačí navštívit stránky https://www.epet.cz/, kde do online kalkulátoru zadáte údaje z vašeho posledního vyúčtování. Totéž platí i pro získání levného plynu. Nabízí se ještě snadnější způsob, kterým je poslání faktury za energie rovnou novému dodavateli. Na jejím základě vám připraví nabídku přímo na míru vašim potřebám.

Co se bude dít dál?

Budete-li s návrhem měsíčních sazeb za energie spokojeni, stačí už jenom podepsat smlouvu. Pokud ji uzavřete například se skupinou EP Infrastructure, můžete si být jistit, že bude přehledná, bez skrytých sankcí a poplatků. Její nedílnou součástí je podrobný ceník. V něm se mimo jiné dozvíte, že po vás nikdo nebude chtít ani aktivační poplatek. Tento dodavatel si zakládá na férovém jednání, osobním přístupu a profesionálním zákaznickém servisu. Co se týká samotného přepsání energií, provede ho na základě plné moci za vás. Jak vidíte, celý proces je velice jednoduchý, a hlavně pro vás pohodlný. O jednotlivých krocích ohledně vyvázání ze smlouvy původní a započetí odběru energií od dodavatele nového budete informování formou SMS.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*