Hledáte servisování ntb v Brně? Víme, kde vám pomohou!

Problém s notebookem by se dal v dnešní době považovat za podobnou potíž, jako když nefunguje elektřina. Bez notebooku se člověk obejde jen těžko. Na čem bude dělat věci do školy či do práce? Kde si zjistí informace? Jak se má dozvědět, co je ve světě nového? Jak sledovat svůj oblíbený seriál?

Bez svého oblíbeného seriálu možná pár dní vydržíte, nicméně jestliže potřebujete svůj notebook k práci či studiu, není na co čekat. Opravu je potřeba sjednat velmi rychle.

Zjistěte na počkání, kde je potíž

Jestli jste z Brna nebo jeho okolí, stavte se do opravny FopaNET na ulici Hybešova kousek od hlavního nádraží. Martin Podloucký je jedním z vyhlášených odborníků na Brno servisování ntb. Problémy s notebooky a počítači řeší rychle a za slušné ceny. Co je však nejdůležitější, na počkání vám prozradí, v čem přesně je potíž, vysvětlí vám, čeho se bude týkat oprava a kolik to všechno asi bude stát.

Zakázky bývají vyřízeny během jednoho pracovního dne

Nikdo nechce být dlouho bez svého notebooku, což chápe i Martin Podloucký. Většinu zakázek proto vyřídí do jednoho pracovního dne. Když je potřeba objednat nějaký specifický díl, doba se může protáhnout, avšak nejčastěji maximálně na 3 dny.

Opravna notebooků FopaNET je v provozu denně od 8 do 17 hodin, ve středu od 10 a v pátek pouze do 15. Na nic tedy nečekejte a vydejte se hledat řešení svého problému ihned, jakmile se objeví.

Data zálohovat nemusíte, prostě jen přijeďte

Martin Podloucký ví, jak si počínat. Při softwarových opravách vždy zálohuje data, a tak o žádné své soubory nepřijdete. Nemusíte nic takového řešit sami, ani se nebojte, že si bude prohlížet, co v počítači máte. Jeho cílem je opravit váš notebook, ne zjistit, jaké věci si ukládáte.

Více informací včetně přibližného ceníku za nejčastěji prováděné úkony najdete přímo na https://www.fopanet.cz/.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*