Nakupte pracovní oblečení – velkoobchod zajistí lepší ceny

Jsou odvětví, kde je nutné nosit pracovní oblečení. Typicky jde například o práci v továrně, v dílně, v lese, v laboratoři apod. Firmy to řeší různě, některé dávají svým zaměstnancům peníze, aby si oděv pořídili sami, jiné nakupují hromadně. Hromadný nákup vyjde určitě cenově lépe.

Nakupujete-li pracovní oblečení – velkoobchod vám za větší objednávku nabídne lepší ceny. Také je možné, že pokud budete nakupovat stále od jedné firmy, časem vás zařadí mezi své věrné zákazníky a poskytne vám ještě lepší cenovou nabídku.

Existují nějaké nevýhody nákupu pracovního oblečení ve velkoobchodu?

Nevýhoda může být pouze jediná, a to ta, že zaměstnanci nemusí být s oblečením, které vyberete, úplně spokojení. Sami by si možná vybrali jiný střih, jiné provedení, odlišnou barvu. Tuto nespokojenost však eliminujete, když vyberete opravdu kvalitní pracovní oblečení. Co se týče barev, jestliže nechcete volit přímo firemní odstíny, klidně udělejte mezi zaměstnanci anketu, případně můžete každému objednat jeho oblíbenou barvu. Stejně budete muset od všech zjišťovat velikost, tak proč se při tom nezeptat i na barvu?

Pro pracovní oblečení do Brna

Jednou z firem, u níž čeští zákazníci kupují pracovní oblečení velmi často, je Xfer. Prodává několik spolehlivých značek, dokonce si textil pod značkou Xfer i sama vyrábí. Nefunguje pouze jako internetový obchod, jestli to nemáte daleko do Brna, určitě se stavte na prodejnu a projděte si vzorky textilu. V nabídce je toho spoustu od klasických triček a polokošil přes zástěry až po reflexní bundy. Kromě kvality dbá firma Xfer rovněž na praktičnost, bundy i vesty mají spoustu kapes.

Až tedy budete příště hledat Brno pracovní oblečení velkoobchod, vzpomeňte si na Xfer. A nemusíte být nutně z Brna, vzorky a poté celou objednávku vám mohou zaslat kamkoliv po České republice.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*