Wurm-ex – odčervení organismu

Mnozí lidé se domnívají, že začervení organismu se týká jen zvířat. Je sice pravdou, že všechna zvířata, ptáci i ryby v sobě nosí nejrůznější červy. Ale i člověk může být napaden těmito nevítanými hosty. Nebezpečí hrozí zvláště osobám, které chovají nějakého domácího mazlíčka.

Majitelé psů a koček se většinou starají o pravidelné odčervení svých mazlíků, ale přitom si neuvědomují, že i sami mohou být jejich hostiteli. Lidi nejvíce ohrožují různé viry, bacily, paraziti, ale i výjimkou nejsou ani malí či velcí červi. V případě tasemnice se může jednat i o několikametrový exemplář. Nejhorší je, že o přítomnosti červů v těle nemusíme ani vědět. U někoho se to neprojeví žádnými příznaky, u jiného se mohou objevit nejrůznější potíže v podobě únavy, bolesti kloubů a zubů, potíží s dýcháním, nechutenství a dalšími jevy. Takový člověk často vůbec netuší, z čeho jeho potíže pramení. Nepomůže někdy ani návštěva lékaře, neboť ne všichni provádějí vyšetření na helminty. Je také mylná představa, že červi se mohou vyskytovat pouze ve střevech. Skutečností je, že se mohou dostat do jakékoliv části těla, ať už je to žaludek, plíce, kůže, mozek, krev či dokonce oči.

Mému kamarádovi se najednou začalo zhoršovat zažívání a vidění. Zpočátku to léčil různými babskými radami, když se ale stav nelepšil, navštívil lékaře. Po podrobném vyšetření mu zjistili přítomnost exotických červů. Ihned byla jasná příčina, neboť často navštěvuje tropické krajiny, kam se uchyluje zejména na zimu. Když se začal zajímat o příčiny, dozvěděl se, že nakazit se je velice jednoduché například ze špatně omytého ovoce, po požití závadné vody nebo při styku se zvířaty. Léčení bylo zdlouhavé a náročné. Jiný kamarád, který měl podobné zdravotní problémy, byl již poučenější a začal užívat potravinový doplněk stravy Wurm-Ex, obsahující extrakt listových pupenů ořešáku královského.

clinex-wurm-ex-krabicka-jedna

Tento přípravek účinně pomáhá tělu bránit se před různými parazity, které člověk nemusí získat jen v exotických destinacích, ale třeba i od svého domácího mazlíčka. Vitamin B2 obsažený v přípravku napomáhá udržovat normální stav sliznic, podobně kyselina pantothenová přispívá k překonání pocitu únavy a vyčerpání. Přípravek je také účinným pomocníkem při snaze o regulování tělesné hmotnosti. Kamarád užívající přípravek Wurm-Ex se nyní vydává na cesty do exotických zemí bez obav, jelikož ví, že Wurm-Ex spolu s dodržováním základních hygienických návyků bezpečně ochrání jeho zdraví před nebezpečnými parazity i červy.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*