Jak začít vydělávat na internetu?

Přemýšleli jste někdy o tom mít vedlejší příjem? K platu z klasického zaměstnání se dá připočíst poměrně slušná suma, jen je třeba vědět, jak toho docílit. Možností je přitom opravdu dost.

Vydělávat na internetu můžete v zásadě skrze různé affiliate, kdy se díky odkazům na vašem osobním webu můžete proklikat k zajímavé částce. Affiliate programy v současné době nabízí zejména nejrůznější internetové obchody, které tak snadno a rychle získávají na svou stranu potenciální zákazníky a těm, kteří je pomohou přivést, nabízejí určitou fixní částku nebo i procenta ze zisku z uskutečněných nákupů.

Další možností, která se v českém prostředí rozšířila teprve v posledních několika málo letech, je takzvané PPC (neboli pay per click – což se dá volně přeložit jako „peníze za každé kliknutí myši“. Jedná se tedy o podobný model jako v případě affiliate programů, ale platby probíhají ne za získané zákazníky, ale jednoduše za návštěvu daného webu. Může jít o sportovní, zpravodajské nebo jiné servery, ale princip je pokaždé totožný. Získat co nejvíce čtenářů a tím pádem dobré vyjednávací pole pro případné inzerenty.

Slyšeli jste v tomto ohledu o takzvaných „klikačkách“? Ve většině případů se přitom jedná o podvody, a pokud někdy nesly svým příznivcům peníze, jejich doba je dávno pryč. Pokud totiž neseženete „pod sebe“ dalších pár desítek klikačů, přichází vaše snažení vniveč a vlastně jen zbytečně platíte poplatky za elektřinu ze zapnutého počítače. Získáte totiž při nejmenší vůli měsíčně jen několik málo dolarů, a to není zrovna dost na slušné živobytí…

Velmi zajímavou možností, jak vydělávat na internetu, je i psaní článků. Vaše nároky sice zpočátku nesmí být přemrštěné, už jen proto, že bez odpovídajících referencí jen těžko seženete nějakou zakázku. Vyplatí se proto „startovat“ na ceně třeba i dvaceti nebo třiceti korun za normostranu. Postupně získáte cvik a brzy přibudou i nové zakázky, díky kterým si můžete vydělat podstatně více. V současné době navíc existuje i několik desítek různých internetových „tržišť“, kde můžete svou práci nabídnout zájemcům, kteří si případně nějaký ten článek objednají…

Affiliate programy:

Affiliate síť Espoluprace.cz obsahuje mnoho společností, které můžete propagovat přes své stránky nebo na facebooku. registrace zde

Chcete propagovat Forex program plus500? Za každého Vámi dopoučeného obchodníka dostanete odměnu až 450$ to je něco kolem deseti tisíc korun! Registrovat se můžete zde.

Psaní článků:

Máte stránky a chcete si nechat platit za publikaci článků? Nebo jste začínající copywriter a chcete vydělávat psaním článků? Tyto systémy jsou na tento typ výdělku dělané.

KupČlánek.cz – Webpost.cz – Placla.cz

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*