Jak ušetřit?

Mnozí z nás se již přesvědčili, že nákupy přes internet v e-shopech se vyplácí, neboť kamenné obchody mají na rozdíl od e-shopů vyšší režii, kterou promítají do cen zboží. Navíc je nakupování na internetu výhodné v tom, že si můžete zboží vybírat v pohodlí svého domova, v klidu si pročíst různé blogy či recenze, porovnávat charakteristiky, ceny, rychlost dodávky a další kritéria.

Při vyhledávání zboží a jeho nakupování přes internet existují další možnosti, které vám nakupování zjednoduší a především ušetří vaší peněženku.

  1. Jedním z tipů je využívání tzv. Casback portálů, ze kterých lze doporučit například portál Plnápeněženka.cz. Můžete se na něj zaregistrovat snadno na facebooku, nebo na twitteru a postupně se dočkat vrácení až několika procent z částky utracené v e-shopech. Po zaregistrování pak prostřednictvím odkazů navštívíte e-shop a po zaplacení kupní ceny vyplatí e-shop provizi casback serveru, který pak její část vrátí zpět na váš účet. Tímto způsobem můžete přes internet nakupovat jakékoliv zboží.logo (1)
  2. Další možností levného nakupování přes internet jsou slevové portály, které nabízejí zákazníkům časově omezenou nabídku zboží a služeb se slevou formou nákupu v e-shopu. Jedná se o tvz. Hromadné nákupy a jedním z portálů je TopSleva.cz, kde najdete nabídky se slevou od 40 do 90 %. Jednotlivé nabídky zboží mají své minimální limity počtu zákazníků. Pokud se nenajde dostatečný počet, peníze vám zůstávají a můžete to zkusit příště.logo (2)
  3. Populární jsou také slevové kupóny. Některé společnosti připojují ke korespondenci slevové kupóny na vstupy do bazénů, lyžařských areálů, nebo na různé zboží či služby. Ovšem ke slevovým kupónům můžete snadno přijít i na internetových portálech. Prozatím se využívají více v kamenných obchodech, e-shopy tuto nabídku zákazníkům rozjíždějí pomaleji.

     14235838555499_496_301

  4. Jsou i jiné možnosti, jak nakupovat levně. Například lze využívat sezónních slevových akcí řady obchodů a ušetřit mnohdy až 70 % z původní ceny zboží. Nejen u zboží, ale i u služeb lze uspořit peníze. Například Studio Lifestyle zabývající se zdravím vyhlašuje čas od času výrazné slevové akce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*