Kde sehnat spolehlivé použité servery?

Tlačí vás rozpočet, ale chcete výkonný server, který bude spolehlivě fungovat? Trh se servery se neustále zvětšuje a ceny přístrojů jdou dolů. Proto se firmy často zbavují použitých serverů, které jsou ještě ve velmi dobrém stavu. Tyto servery jsou poté díky velké nabídce na trhu za velmi dobré ceny. Častokrát nemá smysl kupovat zbrusu nový server a tyto lehce použité servery mohou být dobrým řešením.

Dobré servery na dobrém bazaru

Jak odlišit zrno od plev? V tomto případě ony zmíněné kvalitní a spolehlivé lehce použité servery od hromady šrotu? Důležité je najít dobrý bazar serverů. To může být například i prodejce serverů, který neprodává pouze servery použité. Jeden z nich je například Czech Server nejuznávanější specialista na prodej serverů na našem trhu. Na trhu je aktivní již 10 let a je zaměřen čistě na prodej serverů. Kromě serverů e-shop prodává také různé příslušenství a hardware do nich. V nabídce má také licence k operačnímu systému Windows ve serverových edicích za velmi výhodných cenových podmínek.

Vlastní repas

Czech Server není jen bazar serverů, ale zároveň si vlastními prostředky dělá jejich repas, nebo-li rozložení, vyčištění, výměnu některých dílů a opětovné složení. Díky tomu může zaručit maximální kvalitu a spolehlivost prodávaných serverů. Skutečně tedy můžete koupit dobrý použitý server za zlomek ceny nového.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*