ID náramky

Pořádáte-li například firemní večírek v hotelu či kulturním domě a nechcete, aby se vaši zaměstnanci promíchali s ostatními hosty, je nejlepší metodou k udržení pořádku a přehledu pořídit si identifikační náramky nebo identifikační pásky. Budete tak mít neustále přehled o odcházejících a přicházejících.

Podobný problém může vznikat při pořádání sportovních či kulturních akcích. Spolu s prodávanými vstupenkami můžete přidělovat návštěvníkům identifikační náramky nebo identifikační pásky, což vám umožní mít přehled o prodaných vstupenkách a rovněž vyloučit možnost, aby v průběhu akce mohl kdokoliv bez vstupenky vstoupit do sálu nebo do haly.

slide

Nejoblíbenější jsou v současné době identifikační náramky TYVEK. Jejich pomocí mohou pořadatelé označit a rozlišit návstěvníky či aktivní účastníky akcí. Jsou vhodné pro označení zejména klasických návštěvníků, u kterých mohou pořadatelé kontolovat vstup a nemusí používat různé „vracenky“ a podobná označení, která slouží ke kontrole příchozích a odchozích návštěvníků v průběhu akce. Označit identifikačními náramky nebo páskami však lze také VIP zákazníky, nebo jimi rozlišit mladé hosty, kterým je nebo není 18 let, což velice usnadňuje práci především obsluhujícím číšníkům.

K dalším přednostem také patří pouze jednorázové použití, takže je nemohou zneužít například dvě osoby po sobě. Je možné je také potisknout a označit číselně, což má praktický význam při kontrolách. Jedno použití zaručuje i kvalitní silné lepidlo, takže se identifikační náramek nemůže rozlepit. Nejedná se o žádnou drahou záležitost, takže Tyvek náramky i identifikační pásky si může dovolit pořídit kterýkoliv pořadatel.

O identifikačních Tyvek páscích se často hovoří jako o „papírových páscích“. To je omyl, jelikož jsou vyrobeny z materiálu Tyvek, což jsou velice odolná polyetanová vlákna. Proto jsou tyto identifikační pásky vhodné při pořádání diskoték, koncertů či sportovních akcích, kterých se zúčastnňují převážně mladí lidé, kteří nebývají zrovna příliš opatrní.

Tyvek identifikační náramky nebo pásky si můžete zakoupit v pražské prodejně, nebo si je objednat a nechat si je potisknout vašim logem, textem nebo obrázkem. Vyřízení takové objednávky netrvá déle než 24 hodin od objednání.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*