Vyplatí se dlouhodobý pronájem auta? A pro koho je ideálním řešením?

Stále větší počet lidí využívá při své práci i k vyřizování nejrůznějších soukromých záležitostí automobil. Patříte mezi ně a život bez vlastního vozu si ani nedokážete představit? Není se čemu divit. Auto vám dává nezávislost na veřejné dopravě nebo někom, koho byste museli v mnoha situacích žádat o pomoc. Autem se dostanete na místo určení mnohem snáz než autobusem či vlakem, nejste omezováni jízdním řádem, nemusíte stát fronty, kupovat jízdenky ani přestupovat. A dopravíte se i na odlehlá místa, kam jezdí jen minimum spojů. Nelze se tedy divit, že mnohé majitele auta polije studený pot ve chvíli, kdy se najednou musí obejít bez něj. Řešením v takové situaci může být dlouhodobý pronájem auta. Dovolit si ho může téměř každý.

Kde rychle sehnat náhradní vozidlo? Dlouhodobý pronájem aut tu je pro každého

Neprošlo vaše auto technickou zkouškou a uvedení do požadovaného stavu zabere nějaký čas? Čekáte na náhradní díl ze zahraničí a víte, že dorazí až za několik týdnů? Nabourali jste a zatímco je vaše auto nepojízdné, lhůty pro splnění zakázek, k jejichž realizaci je auto nezbytné, nemilosrdně běží? Dlouhodobý pronájem aut vám v takové situaci doslova vytrhne trn z paty. A nabízí řešení nejen v situaci, kdy na vašem vlastním autě došlo k závadě, ale také ve chvíli, kdy rozšiřujete firmu a zároveň i vozový park, objednané auto však dorazí až za několik týdnů. Měsíční pronájem auta však využijí i ti, kteří se v České republice zdržují jen dočasně a nemají v plánu tady investovat do pořízení auta. Skvělou zprávou je, že si vůz můžete pronajmout v podstatě na libovolně dlouhou dobu, možný je dokonce i roční pronájem auta. Vůz navíc může být přistaven ještě v den objednávky. A vy můžete rovnou vyrazit dostát svým povinnostem nebo třeba poznávat krásy evropských zemí.

Dlouhodobý pronájem aut může mít příznivé podmínky. Stačí vybrat tu pravou půjčovnu

Rozhodli jste se pronajmout si auto a nechcete platit zbytečné poplatky? Pak je pro vás tou pravou volbou autopůjčovna Taggart. Mile vás překvapí vstřícným a profesionálním přístupem ke klientům. A navíc jsou její ceny na českém trhu opravdu bezkonkurenční. Náklady na provoz, údržbu i pojištění vozidel hradí sama půjčovna. Jako klient nebudete platit startovací poplatky ani akontace. Dlouhodobý pronájem auta navíc není vázán smlouvou jako operativní leasing. I roční pronájem auta tak je cestou, jak jednoduše a s přijatelnými náklady získat k užívání spolehlivý vůz. Dlouhodobý pronájem auta Praha navíc nabízí samé nové vozy; těm nejstarším je pouhý rok, průměrné stáří je 9 měsíců. A najeto v průměru mají jen 18 000 kilometrů. Na cestách se tak budete cítit v naprostém bezpečí a snadno dorazíte k cíli plni sil.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*