Víte, že webové stránky můžete získat zcela zdarma?

Dnes pravděpodobně nenajdeme firmu, která by se odešla bez internetových stránek. Na internet se totiž přesouvá doslova vše, a tak je jasné, že kdo chce mít dostatek zákazníků a zakázek, musí zde být dohledatelný. Pokud také uvažujete o tom, mít vlastní webové stránky, je třeba podotknout, že s nimi souvisí také doména – tedy konkrétní název webu, ale i webhosting – tedy daný prostor, kde budou umístěny. A to vše vám dnes může nabídnout známá společnost Banan.cz.

Nechte si svůj web vytvořit zcela zdarma

A proč využít služeb právě této společnosti? Jelikož pokud si webhosting a doménu objednáte, můžete firmě svěřit i zpracování vašeho webu, a to zcela zdarma, tedy za 0 Kč. Právě toto vstřícné gesto je rozhodně možností, jak ušetřit za případné webdesignery a grafiky. Navíc jsou webové stránky vytvořeny na kvalitním redakčním systému, který umožní jednoduchou a intuitivní správu, a to bez jakékoliv znalosti programování. Zvládnete-li napsat text ve Wordu, zvládnete spravovat i svůj vlastní, a díky firmě Banan.cz svůj bezplatný web.

S možností individuálního grafického návrhu

Pokud se od své konkurence chcete skutečně lišit, a to i v celkovém grafickém zpracování vašeho webu, máte možnost jít i individuální cestou, a to díky grafice přímo na míru vaší firmě. Ta je za zanedbatelný příplatek ve výši 400 Kč, a tak je zcela na vás, zda se touto cestou vydáte. A jak vlastně může takový web vypadat? Prohlédněte si realizace již hotových variant a sami se tak přesvědčte o tom, že za pouhých 400 Kč získáte skutečnou kvalitu.

Špičkové služby a tradice jsou samozřejmostí

Jaké jsou ale další plusy společnosti Banan.cz? Hlavně kombinace tradice a špičkových služeb. Ty odráží například profesionální technická podpora. Telefonním kontaktem totiž nejste spojeni s operátorkou neznalou problematiky, ale přímo z techniky, kteří tak mohou začít ihned řešit jakýkoliv váš problém.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*