Ochranné pracovní oděvy zpříjemňují práci a chrání tělo

Každý člověk je originál a od toho se odvíjí také jeho šikovnost na určitou profesi. Někdo se našel v kanceláři u počítače. Jiný zase vyhledává adrenalin spojený s prací v terénu. Je hloupost hodnotit, jestli to má někdo lehčí nebo těžší, protože je to nesrovnatelné. Řemeslná práce a jakýkoliv pohyb v rizikových situacích venku však vyžaduje určitá bezpečnostní opatření a s tím souvisí také speciální pracovní oděvy.

Pracovní oděvy vyžadují kvalitní a odolné materiály

Pracovní oděvy jsou velmi často při práci vystaveny mnohem větší zátěži než v rámci běžného nošení. Je třeba si uvědomit, že ochranné oděvy pracovník nenosí jen kvůli zašpinění, ale především, aby dokázaly zabránit nebo minimálně zmírnit riziko úrazu. Zároveň by však montérky měli být pohodlné a neomezovat člověka v pohybu. Proto je důležité ochranné pracovní pomůcky (oopp), vždy vybírat především s ohledem na to, jak často je budete nosit a jak velké zátěži je potřebujete vystavovat.

S OOP je nutné snadno manipulovat

Vzhledem k tomu, že jsou pracovní oděvy a obuv koncipovány i do extrémních situací, je nutné, aby všechny prvky snadno a rychle zapadaly do sebe a dobře se s nimi manipulovalo. Zároveň by však zejména pracovní obuv měla maximálně zpevnit nohu a podporovat stabilitu člověka v případě nebezpečí. Při koupi by vás měl dodavatel nebo výrobce podrobně informovat o všech funkčních vlastnostech OOPP a garantovat je. Napovídá o tom také ochranná známka CE, kterou by každá pomůcka měla být předpisově označena.

V rámci vlastní bezpečnosti nezapomínejte ani na ruce

Pamatujte, že ruce máte jen jedny, a tak si svou pozornost zaslouží i pracovní rukavice. Firma Bestafe nabízí opravdu široký sortiment pracovních rukavic, které jsou v internetovém obchodě přímo rozděleny podle účelu. Při dodávce se tak pečlivě ujistěte, zda vám zvolený typ vyhovuje a zajišťuje požadovanou zručnost. V případě nespokojenosti je výměna samozřejmostí. K lepšímu určení správné velikosti je nápovědou tabulka velikostí.

Firma Bestafe poskytuje nejen kvalitní ochranné oděvy, ale mimo jiné i poradenský servis, kde vám sami doporučí ideální oblečení, stejně jako pracovní obuv či rukavice, pro vaši profesi. Nabízené produkty jsou nejen funkční, ale také jednotlivé profese designově skvěle reprezentují. Při nákupu lze využít také různých akcí a věrnostních programů.

Myslete při práci na bezpečnost. Vybírejte kvalitní ochranné pracovní prostředky a pomůcky u předního špičkového prodejce. Zárukou dobrého nákupu je spokojený zákazník, který se může na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi komukoliv při výběru pomůžeme a poradíme. Naši prodejci jsou všem našim klientům plně k dispozici.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*