Telekomunikační operátor aneb Rychlé a efektivní řešení za pár minut

Ptáte se, jak efektivně využít vzájemnou komunikaci mezi vámi a vaším klientem? Už vás nebaví věčné cestování za klientem, při kterém ztratíte spousty času? Pak neváhejte a vyzkoušejte WebEx Support Center. Ideální řešení pro zvýšení zákaznické podpory.

Dnes existuje řada způsobů, kdy můžete vyřešit problém za pár minut. Už nemusíte jezdit přes půl republiky jen kvůli schůzce na 15 minut. Proč taky? Čas je drahocenný a vy těch ztracených několik hodin na cestách jistě využijete na jinou práci. Proto je zde možnost, jak se s vaším klientem či větším počtem klientů (a nejen jich) můžete spojit online, tedy rychle, snadno a zároveň efektivně. To vše díky službě WebEx Support Center, jenž slouží pro zvýšení zákaznické podpory a zároveň urychluje procesy řešení na desktopu se zákazníkem na dálku.

Ulehčete si komunikaci s klienty

Výhodou služby WebEx Support Center je, že zredukujete náklady na služební cesty. Mimo to ušetříte i za neustálá telefonická spojení. S tímto systémem se s klientem spojíte online a můžete vše probrat v klidu, bez toho, aniž byste řešili, kolik provoláte, apod. K dispozici je rovněž WebEx ACD manager, který sleduje a řídí žádosti pomocí správcovského panelu a dalších mnoho funkcí, které jistě využijete.

Nejte-li rozhodnutí, zda tuto službu využijte, nevadí. Můžete si domluvit ukázku online. V případě, že budete spokojeni, zakoupíte licenci, která se váže na jméno a e-mail. Díky ní budete moci organizovat konference, do kterých můžete pozvat až 5 účastníků, nahlížet a kontrolovat desktopy či aplikace klienta, máte možnost vstoupit do počítače klienta jako administrátor nebo monitorovat a nahrávat celé setkání s možností v HD kvalitě a streamového VoIPu. K zakoupené licenci obdržíte ještě 2 hodiny školení zdarma.

Toto vše můžete mít především díky společnosti EMEA s.r.o., která je ryze českým telekomunikačním operátorem s komplexními hlasovými a datovými službami jenž klientům poskytuje služby v oblasti konferencí pro firmy ve všech oblastech s nabídkou audiokonferencí, videokonferencí a webových konferencí. Mezi její další produkty patří například WebEx Meeting Center, WebEx Event Center nebo WebEx Training Center. Více informací naleznete na stránkách EMEAmeet.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*