Objednejte si webhosting a vytvoření webu dostanete zdarma

Myslíte si, že dostat něco zdarma je v současné době nemožné? Omyl. O to více tento fakt potěší, že se může týkat aktuální potřeby doslova všech firem na českém trhu. Málokterá se totiž obejde bez internetových stránek. A ty, které se nechtějí obracet na drahé webdesignery mohou využít nabídku společnosti Banan.cz. Ta primárně nabízí svým zákazníkům jak možnost registrace domén, tak samozřejmě i webhosting. Obojí je k provozu konkrétního webu potřeba, jelikož jedno mu dá jméno, a druhé potřebný prostor. A pokud si obojí objednáte právě u výše uvedené společnosti, dostanete k tomu možnost nechat si bezplatně vytvořit i konkrétní web.

Vše si vyzkoušejte ještě před objednávkou

Je jasné, že ne každý se k něčemu zavazuje ještě před tím, než si to osobně vyzkouší. Ani v tomto směru není s firmou Banan.cz žádný problém, jelikož vám umožní si vytvořené webové stránky pro ostatní klienty nejenom prohlédnout, ale díky testovacímu režimu si můžete bezplatně vyzkoušet, jak funguje jejich administrace, jejich případná úprava, nebo také aktualizace. Obecně lze ale říci, že díky intuitivnímu a propracovanému ovládání můžete své stránky upravit a zaktualizovat se základními znalostmi ve světě výpočetní techniky. Zvládnete – li napsat mail či text ve Wordu, zvládnete i toto.

Profesionální vzhled a rychlé vytvoření

A co kromě snadného ovládání redakčního systému samotný web ještě nabídne? Rozhodně i kvalitně zpracovaný design, a s ohledem na profesionalitu firmy Banan.cz také velmi rychlé vypracování a tedy i kompletní zprovoznění právě na vámi zvolené doméně. Díky tomu se tak i vaše firma může stát lépe konkurenceschopnou. Poslední průzkumy totiž ukazují, že pokud lidé něco hledají, tak stále častěji na internetu. A tak by mělo být ve vašem zájmu, abyste na něm byli, a abyste na něm byli i dostatečně viditelní.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*