Útulné bydlení za pár korun

Víte, že by vaše bydlení zasloužilo trochu zútulnit, oživit či zmodernizovat, ale peněz není nazbyt? Co takhle šetřit těžce vydřené finance na dovolenou, případně použít je na to kolo, po kterém vaše dítě už nějakou dobu touží? S levným bytovým textilem lze totiž doslova kouzlit!

Obývací pokoj

Když se řekne obývací pokoj, co si představíte? Nejspíš místo, kde se budete cítit pohodlně při sledování oblíbeného televizního pořadu, při četbě knihy či při setkání s přáteli a rodinou. Máloco dokáže prostor zútulnit tak jako na první pohled měkké, hebké polštáře. Báječně poslouží jako doplněk, barevně sladí interiér. Dekorační polštáře a povlaky seženete nejen v neutrálních barvách hodících se pro běžné i sváteční dny. Jednobarevné, s geometrickými vzory, květinové. Obměňovat je můžete s tematickými polštáři a povlaky. S vánočním, jarním nebo třeba s podzimním potiskem. Bezva tipem jsou fotopolštáře.

Ložnice

V ložnici si nejspíš všimnete jako první postele, respektive povlečení. Pro kvalitní lůžkoviny nemusíte sahat hluboko do kapsy. Na trhu seženete bez problémů i levné povlečení v různých dekorech. Romantické duše ocení květinové vzory, minimalisté dají přednost jednobarevnému provedení, milovníci techniky pak zvolí povlečení s 3D potiskem. Cestovatelé možná vyberou aplikaci Eiffelovy věže či sochy Svobody. Chybu neuděláte s lůžkovinami, které jsou z každé strany jinak barevné a vzorované. Můžete je tak třeba otáčet podle nálady.

Dětský pokoj

Bytový textil má v pokoji dětí nezastupitelné místo. Jednak prostor zútulní a oživí, pakliže vyberete to s dětskými motivy zvířat nebo postav z oblíbených pohádek. Neméně důležitý je fakt, že bytový textil, kam patří mimo jiné koberce, dokáže eliminovat vznik modřin a odřených kolen v důsledku nespoutané hry. Pro nejmenší děti jsou skvělou volbou kusové hrací koberce s vyobrazením frekventované silnice nebo s aplikací skákacího panáka. Větší děti ocení levné koberce s delším vlasem, tzv. shaggy koberce. Ty se mimochodem hodí i do dalších pokojů. Vypadají elegantně a jsou měkoučké na došlap.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*