Super lyžování ve Slovinsku – Kranjska Gora, Krvavec a Bled

Milovníci zimních sportů a radovánek ve sněhu chtějí ochutnat krásy horských oblastí Slovinska. Ptáte se proč? Nadšenci lyžování všech generací si užijí skipasy za příjemné ceny, upravené sjezdovky, komfortní ubytování, ale také místní speciality, jako jsou polévka jota, klobásky, jelítka a štrúdl. Snad nejvíce potěší Slovinsko – lyžovačka pro děti do šesti let zdarma.

V čem je lyžování ve Slovinsku unikátní?

Možná už jste slyšeli o věhlasné soutěži organizace FIS v Kranjske Goře, v pohoří Pohorje a Rogle. Lze tedy potvrdit, že mají zimní sporty v tomto státě dlouholetou tradici. Poprvé se o lyžování zmínil historik Valsador, a to na náhorní plošině Bloke. Jakmile se rozhodnete pro dovolenou v tomto státě, očekávejte skvěle upravované sjezdovky vhodné pro začátečníky, pokročilé i děti. Ihned vás nadchnou nízké ceny skipasů. Velkým plusem je dobré porozumění jazyka. Jen si představte, jak sjíždíte fenomenální trasy, věnujete se radostem na sněhu s dětmi a relaxujete v útulných apartmánech!

Proč Kranjska Gora?

Dovolená ve Slovinsku, to je především Kranjska Gora lyžování. Ať už dáte přednost ubytování v apartmánu, hotelu či penzionu, budete velice spokojeni. Neméně zajímavé nabídky nabízí i resorty Krvavec, Vogel i Portonož dovolená. Ale zpátky ke Kranjske Goře. Rodinné letovisko na úpatí Julských Alp leží v údolí Sávy, jen pár kilometrů od Rakouska a Itálie. Počítejte s moderními lanovkami, přehlednými sjezdovkami, dětskými atrakcemi a četnými hospůdkami. Ihned si oblíbíte aprés ski. Vířivky, wellness centrum, sauny a noční život se stanou nepostradatelnými. Slovinsko – lyžovačka ohromí destinacemi Gorenjska, Primorska i Štajerska. K nejlepším patří Kranjska Gora, Krvavec, Vogel, Bohinj, Bled, ale i Pohorje a Bovec. Nenechte si ujít dovolenou za skvělé ceny kdykoliv během roku!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*