Poradíme, jak vybrat kvalitní české krmivo pro psy

Správná výživa je klíčová nejen pro lidi, ale i pro naše domácí mazlíčky. V přírodě by si obstarali to nejlepší, co by dokázali ulovit. Tady je vše v našich rukách a pouze my rozhodujeme, jestli budou živeni dobře a kvalitně, či budou strádat. V tomto článku vám poradíme, na co se zaměřit při výběru vhodného krmiva pro pejsky.

Co by mělo obsahovat správné krmivo pro psy?

Psi jsou masožravci. To ví i děti v mateřské školce. I přesto ale existují lidé, kteří svým psům dávají víceméně vegetariánskou stravu. Když pomineme šílené představy některým páníčků o tom, že jejich pes chce být z představy vegetarián, zůstává nám nevědomost lidí, co prostě jenom kupují špatné krmivo. U složení je důležitý právě obsah masné složky, která by měla výrazně převládat. Kvalitní krmiva pro psy neobsahují žádné zbytečné konzervanty, barviva a podobné chemické látky.

Vyvarujte se nekvalitních výrobků

Superprémiová krmiva vyráběná v České republice Brit Care představují ideální příklad toho, jak by to správně mělo vypadat. Použity jsou kvalitní suroviny doplněné o látky pro posílení imunitního systému a zdraví psa. Žádné umělé náhražky, barviva, chemie a další pro psy nepřirozené látky, jako je třeba pšenice či jiná obilovina. Vždy si čtěte složení, podle kterého poznáte, jestli je krmivo dobré. Takto přirozená krmiva navíc budou psovi jistě chutnat o něco více než umělé polotovary.

Základní informace o krmivech

Informace o krmivech jsou často překvapivě špatně dostupné. Zjištěním základních parametrů a náležitostí, jaké má splňovat výživa pro psy, pomůžete svému domácímu mazlíčkovi prožít spokojený a zdravý život. V podstatě se dá říci, že když nebudete přehnaně šetřit na krmivech a dopřejete pejskovi přesně to, co by měl dostat, můžete později ušetřit na výdajích za veterinární ošetření.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*