Erekce jako problém více než poloviny mužů! Jak ho řešit?

Erekce (přesněji Erektilní dysfunkce) aspiruje na zařazení mezi civilizační choroby současné doby. Z dostupných dat vyplývá, že poruchou trpí více než 50 % mužů nad 40 let věku. Nejde ale jen o ně. Problémy trpí i muži mnohem mladší. Jak se vše dá řešit? Na začátku musí stát „přiznání“ a poté se nabízí hned několik variant.

Musí najít cestu k lékaři

Ačkoliv se považují za pány tvorstva a chlubí se svou silou, jakmile se mají setkat s lékařem a řešit s ním intimní problém, stávají se z nich bojácní kluci, kteří by se nejradši schovali do náručí své maminky. Pánové, pokud máte problém s erekcí, přiznejte si ho a nechte se vyšetřit. Vaše kroky musí vést k praktickému lékaři, ten provede základní vyšetření a podle výsledků vás pošle na další odborné vyšetření, nebo ihned začne jednat.

Příčiny jsou rozmanité

Erekce může mít mnoho různých příčin, které zdaleka nemusí být zdravotního rázu. Na vině jsou mnohdy stres či nadměrná fyzická zátěž. Poměrně často je to i neschopnost se vzrušit, třeba kvůli malé aktivitě partnerky či proto, že se sex stal stereotypem. V takových případech je řešení snadné – chce to změnu životního stylu. Je žádoucí zapojit i partnerku a pokusit se najít „styl“, který bude vyhovovat vám oběma. Nebojte se experimentovat, vždy ale v rámci mezí. Dostavují-li se i zdravotní komplikace, jako například bolest, na řadu přichází důkladnější vyšetření. Příčinou může být i rakovina prostaty. Jestliže se neléčí včas, končí smrtí.

Pomohou léky?

Na trhu je několik léčiv, která jsou určena pro podporu erekce. Jsou na lékařský předpis a doplácí se za ně několik set korun. Prodávají se i různé doplňky stravy. Ty konzumujte vždy po poradě s lékařem. Jaký zvolit? Podívejte se na poruchy erekce. Oblíbené jsou tablety Kamagra Gold (generikum Viagry), které obsahují účinnou látku Sildenafil.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*