Online studium MBA na Cambridge Business School

Určitě znáte chytrou větu, že se má člověk vzdělávat celý život. To platí jistě pro všechna povolání, ale nejvíce zatížení jsou manažeři, vedoucí pracovníci a podnikatelé. Člověk by se neměl spoléhat jen na životní zkušenosti a dosavadní znalosti. Doba jde zběsilým tempem neustále kupředu, proto je dobré zajistit si studium MBA. Úžasný program je určen pro řídící a vedoucí pracovníky anebo členy středního a vrcholového managementu. Rozhodně mu přijdou na chuť i ti, kteří by rádi získali kvalitnější manažerské znalosti, bez nichž se dnes neobejdou.

Seznamte se s online studiem

Vzdělání MBA je složeno z 10 studijních modulů a vypracování závěrečné práce. Úvodní seminář seznámí studenty s výukovým programem. Jeden modul je dlouhý 2 hodiny a po každém je nutné vytvořit seminární práci. Je dobré vědět, že veškeré studijní materiály jsou poskytovány zdarma a online. Výuka je interaktivní a student komunikuje s lektorem i jinými účastníky. MBA na Cambridge Business School je nejmodernější online výukový systém ukončený vypracováním závěrečné práce s obhajobou. Po zdárném složení obdrží student MBA titul.

Výhody studia na Cambridge Business School?

Určitě si říkáte, proč si zvolit právě online studium MBA na Camridge Business School? Je jisté, že vám bude poskytnuto kvalitní vzdělání trvající 1 rok, což jsou 2 semestry. Potěší i to, že probíhá v češtině, ale je akceptována i slovenština. Nejmodernější forma výuky s vysokou časovou flexibilitou probíhá pod vedením odborných lektorů s dlouholetou praxí. Dokonce neuhradíte poplatek za podání přihlášky, pouze cenu studia MBA. Dejte přednost unikátní variantě vzdělání, která je určena pro manažery, vedoucí pracovníky i podnikatele, jež se chtějí zdokonalovat a uspět v dnešní konkurenci.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*