Vhodnými pracovními pomůckami si chráníte své zdraví

V práci, při domácích činnostech i na zahrádce se vyplatí používat ochranné pomůcky, oděvy a vhodnou obuv, jež nás dovedou spolehlivě ochránit před pořezáním, spálením i před účinky chemikálií. Brýle, rukavice, sluchátka, přilby a speciální oděv mají být nedílnou součástí průmyslových provozů, dílenského nebo zdravotnického prostředí. Každý obor si zasluhuje dané ochranné pomůcky, na které by měli zaměstnavatelé a pracovníci myslet. Jejich používáním předejdou možnému poškození zdraví.

Ochranné rukavice pro profesní a domácí použití

Zdravotnický personál se neobejde bez jednorázových a textilních rukavic, motorkáři využijí kožené rukavice, v průmyslových a dílenských provozovnách jsou každodenním pracovním pomocníkem rukavice svářecí, tepelně odolné, chemické i dielektrické. Práce na zahradě je pro ruce obzvláště namáhavá, a tak je třeba se chránit speciálními protiřeznými rukavicemi. Vyhnete se mozolům, pořezání a poškrábání.

Pracovní oděvy, obuv, ochrana hlavy, zraku a sluchu

Mezi pracovními oděvy společnosti Ardon zájemci naleznou jak obyčejné montérky, zdravotnické pláště, kuchařské rondony, výstražné bundy, pracovní košile, tak svářecí kalhoty a blůzy, svářečské i kuchařské zástěry. Pestrá nabídka pracovního ošacení myslí na každou profesi, která si zasluhuje speciální oblečení a obuv. Pracovní a bezpečnostní boty, vycházková obuv, přezůvky, holínky, kroksy – to vše je k dispozici ve specializovaném e-shopu s pracovními a ochrannými pomůckami. K dispozici jsou pomůcky pro výškové práce, k ochraně zraku, sluchu a hlavy.

Certifikované ochranné oděvy a pomůcky značky Ardon

Profesionální výrobky Ardon splňují zákonné požadavky na jakost a maximální ochranu zdraví v profesních činnostech i při domácím používání. Konstrukce, ergonomie, kvalitní materiály, z nichž jsou ochranné ošacení, obuv a pomůcky vyrobeny, přispívají k pohodlnému, a přitom bezpečnému pohybu zaměstnanců všech pracovních odvětví.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*