Odstranit make-up během pár vteřin? S tímto pomocníkem!

Každý večer si ženy musejí z tváře smýt make-up, pokud se malují. Je to základ v péči o pleť a je nutno k tomu takto přistupovat. Mávnout nad tím rukou s větou, že to prostě jednou zvládnete, není dobré. Stane-li se to několikrát, vaše pleť bude pokaždé trpět. Make-up pleť znečišťuje, během noci se usazuje a mohou tak vznikat černé tečky. Co však dělat, když nemáte moc času na odličování nebo jste unavené?

Contents

Když se vám nechce

Asi už to zažila každá žena, přijdete večer nebo v noci domů, unavené. Těšíte se na jedno, lehnete si do postele a pořádně se vyspíte. Žádný budík, žádné vstávání. Kolikrát se vám nechce vůbec nic, ani se odlíčit. Mávnout rukou není to správné. Pokud nemáte po ruce vlhčené ubrousky pro odličování, pak budete muset jít do koupelny, rozsvítit, na vatový tamponek nanést odličovací vodu a pořádně s ní pleť odlíčit. Někdy však nemáte energii ani na to.

Vyzkoušejte domácí produkty

Můžete si připravit odličovací směs v pohodlí domova. Je v mnoha ohledech šetrnější k pleti a co víc, stojí minimum, takže hodně ušetříte. Tuto směs si dejte k posteli a odlíčit se po protančené noci bude jednoduché, zvládnete to během pár vteřin.

Co budete potřebovat:

  • Vícevrstvý toaletní papír nebo papírové utěrky v roli
  • 2 šálky vody
  • Plastovou uzavíratelnou nádobku
  • Kokosový olej
  • Dětský šampon

Jak postupovat:

Do misky dejte dětský šampon, kokosový olej a vody, dejte na 45 sekund do mikrovlnky a poté směs nalijte do připravené plastové nádobky. Dejte do ní toaletní papír nebo utěrky v roli (zde je nutno utěrku uřezat na menší kousky). Vytáhněte vnitřní roličku, do uzávěru vyřežte křížek (přes něj budete poté vytahovat jednotlivé kousky. Protáhněte první kousek rozříznutým uzávěrem, zavřete a máte připraveno k použití.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*