Dětský olejíček – proč jej používat?

Dětský olejíček používáte speciálně pro děti. Krásně čistě voní, je příjemný pro dětské tělíčko a po koupeli není lepší věc pro miminko. Když děti odrostou, tento olejíček už ve vaší koupelně nenacházíte. A je to určitě škoda, protože může být nápomocen nejen dětem, ale také dospělým. Má opravdu spoustu možností, jak jej využít.

Contents

Síla dětského olejíčku

Dětský olejíček může v mnoha věcech pomoci. Máte problémy se suchými patami? Dětský olejíček vám v tomto ohledu pomůže! Rozetřete jej před spaním na popraskanou kůži a nechejte přes noc působit. Ráno uvidíte, jak to funguje. A to není všechno, dětský olejíček působí ještě v mnoha dalších ohledech! Kde?

Ruce špinavé od barev

Ruce od barvy má občas každý, když se maluje, nehledíte moc na čistotu. Někdy jde barva hodně těžko dolů. Právě dětský olejíček pomůže. Namočte kousek látky do dětského oleje a barvu otírejte hadříkem.

Podrážděný nos

Když je venku zima často se potýkáte s nachlazením. Bolí vás hlava z neustálého smrkání a po dvou dnech intenzivního smrkání máte suchý nos a podrážděnou pokožku pod nosem. Dětský olejíček hydratuje a pomáhá urychlit hojení.

Péče pro pokožku

Přibírání na váze je pro všechny ženy noční můra. Nejenže už neobléknou své oblíbené oblečení, ale také může popraskat pokožka. Rychlý růst, těhotenství, rychlé přibírání na váze. Strie jsou nepříjemné. A bohužel je odstranit úplně nejde. Můžete je však zmírnit s pomocí dětského olejíčku, který před spaním aplikujte.

Odličovač make-upu

Dětský olejíček můžete využít také ve chvíli, kdy vám chybí běžné odličovací mléko. Vezměte klasicky vatový tamponek, dejte na něj trochu dětského olejíčku a pohodlně odličte. Vaše pleť bude krásně vyživená a hydratovaná.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*