Máte nárok na odškodnění po dopravní nehodě?

Přes zimu se dopravních nehod stává více než v jiných částech roku. Není na tom nic zvláštního, namrzlá vozovka je prostě zrádná. I sebelepší řidič se může snadno dostat do potíží, někdy vinou ostatních účastníků dopravního provozu.

Pokud se zapletete do dopravní nehody, kterou jste nezpůsobili vy, měli byste vědět, že vám náleží nárok na odškodnění – dopravní nehody mohou být vážné a způsobit poškození či újmu na doživotí. V takovém případě je určitě na místě zajistit si aspoň finanční kompenzaci.

Odškodné platí pojišťovna

Jestliže se stanete účastníky dopravní nehody, kterou zaviní někdo jiný, odškodné se platí z pojištění viníka. Nemusíte si tedy dělat starosti, že byste někomu znepříjemnili život. Peníze nejdou z jeho kapsy, nemusíte mít vůbec špatné svědomí. Navíc kdybyste utrpěli pracovní úraz, také byste si šli o peníze požádat, nebo ne? Toto je podobný princip. Utrpěli jste vinou někoho jiného, a ačkoliv vám možná zdraví už nic nevrátí, životní těžkosti se určitě zvládají lépe, když na ně aspoň máte finance. Ať už vás zajímá Praha odškodnění nehoda, nebo jste se stali účastníky nehody někde jinde po republice, nechte si pomoct se získáním peněz, jež vám náleží.

Nechte si peníze vyjednat odborníky

Málokterý běžný člověk ví, kde si vlastně o peníze požádat, co všechno vyplnit a jaké dokumenty doložit. Od toho jsou tady odborníci nabízející pomocnou ruku. Obraťte se například na 1zdravotni.cz. Domluvte si s nimi schůzku, popište jim svou situaci a oni ji převezmou do vlastních rukou. Když se jim nepodaří odškodné získat, nic neplatíte, což je spravedlivé. Jestli se zadaří, zaplatíte procentuální hodnotu získané částky. První zdravotní pomáhá i s vymáháním peněz za pracovní úrazy, poškození pacienta atd. V oboru se pohybuje od roku 2013, dobře ví, co kde a jak vyplnit, abyste získali maximum peněz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*