Vyberte si myslivecké oblečení, které padne jako ulité

S myslivci a lovci jsou spojené odstíny hnědé a zelené barvy
S myslivci a lovci jsou spojené odstíny hnědé a zelené barvy

I v natolik specifické oblasti, jako je myslivectví, jsou nastaveny speciální požadavky na oblečení. Představte si, že vyrazíte do lesa pouze v obyčejných teplácích a mikině. Přece jen, sami byste se necítili příjemně, zároveň kvalitní lovecké oděvy jsou i odolnější, například vůči vodě, poškození a podobně. V následujících řádcích vám prozradíme, jak by si měl myslivec vybrat nové kousky do svého šatníku.

Chcete mít kvalitní myslivecké oblečení, které by bylo funkční? Určitě takové existuje, stačí pouze vědět, v jakém obchodě nakupovat. Zapomínat byste neměli ani na vhodnou obuv, jež by vás měla ochránit před nepříznivými vlivy okolí.

Co všechno myslivec potřebuje?

V podstatě každá profese požaduje vybavení, přičemž myslivost není výjimkou. Lovecké potřeby jsou základem úspěchu. Ve vaší výbavě by vám neměly chybět ještě zbraně pro lov, lovecké nože a další nástroje, bez nichž se prostě při své práci neobejdete.

Co se samotného oblečení týče, tak by mělo být odolné vůči dešti, větru a dalším nástrahám, které čekají na každého myslivce v přírodě. Oblečení je něco, na čem byste rozhodně šetřit neměli. Odolnost a prodyšnost by měly být základní dva faktory, které by vás měly při výběru zajímat. Do svého košíku dejte myslivecké kalhoty, bundy, ale i funkční prádlo, jež vás v zimě dokonale zahřeje a odvede pot od těla.

Myslivecké oblečení a jeho barvy

S myslivostí jsou spojené především odstíny hnědé a zelené barvy. Právě v těchto barvách bývá i myslivecké oblečení. Pochopitelně, nejsou vyloučeny ani černé varianty. Záleží pouze na vás, co se vám nejvíce zamlouvá. Důležité však je, abyste dokonale splynuli s prostředím, takže se vyhněte křiklavým barvám. Podívejte se do internetového obchodu kostelecky.cz, kde najdete pestrý sortiment od různých značek.

Značkové lovecké oblečení nakupujte na www.kostelecky.cz/lovecke-odevy/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*