Cincink: Prodávejte a kupujte nemovitost na jednom místě

V současné době není jednoduché koupit nebo prodat nemovitost, protože daný realitní obchod obnáší spoustu starostí a povinností. Vybrat si konkrétní nemovitost prostě nestačí, ještě je nezbytné zajistit předkupní a kupní smlouvy, nechat je zkontrolovat renomovaným právníkem, zajistit financování, zjistit stav objektu, o který máte zájem, a podobně. Jestliže nechcete všechny služby hledat zvlášť, nemusíte, stačí navštívit stránku Cincink, za kterou stojí jedna z nejvýznamnějších bank na tuzemském trhu.

Cincink je startup, jenž je pod záštitou Komerční banky. S realizací daného projektu však pomáhal i tým z IdeaSense. Vznikl férový realitní portál, jenž nabízí komplexní služby spojené s prodejem a koupí nemovitosti. Obě strany, tedy jak prodávajícího, tak i kupujícího potěší, že vložení inzerce je bezplatné, a to dokonce i pro realitní kanceláře.

Služby pro prodejce

Chystáte se prodávat nemovitost? Cincink vám pomůže nejen s tím, že vložíte inzerát na webovou stránku. Doplňkovými službami jsou například odhad ceny nemovitostí, abyste ji neprodali za příliš málo, ale zároveň abyste cenu příliš nepřestřelili.

Inzerát by měl na první pohled zaujmout, tedy nechejte si záležet především na fotografiích. Požádat však můžete o profesionální nafocení bytu či domu, a tím se odlišíte od ostatních inzerátů. Čím důkladnější je prezentace, tím větší šance je, že se zájemce přijde na nemovitost osobně podívat. Stejně tak nepodceňujte ani text inzerátu. Důležité je, aby odpověděl důležité otázky ještě před jejich položením, upoutal pozornost kupujícího a zvýšil tak jeho zájem.

Velice oblíbená je i služba vytvoření 3D plánku, díky kterému si zájemce udělá lepší představu o dispozicích nemovitosti. A v neposlední řadě si necháte udělat vizualizaci interiéru.

Služby pro kupujícího

Jestliže jste na opačné straně, tedy chcete investovat do vlastní nemovitosti, také nepřijdete zkrátka. Nadchne vás technická inspekce nemovitosti, jež vám pomůže zjistit aktuální stav objektu. Ještě předtím, než vůbec podepíšete předkupní smlouvu, můžete vědět, na kolik vás vyjdou případné opravy.

Jako kupující budete potřebovat úschovu peněz, což vám nabídne samotná Komerční banka, a daňové poradenství. Jakmile totiž koupíte nemovitost, je nezbytné potom podávat daňové přiznání. Chcete mít jistotu, že ho budete mít vyplněné správně? Svěřte práci do rukou daňového poradce.

Cincink však výše uvedeným nekončí. V neposlední řadě můžete využít právní služby či zprostředkování hypotéky. Přímo na stránkách startupu najdete hypoteční kalkulačku online, která vám prozradí, jak vysoká bude měsíční splátka hypotečního úvěru. Tak neváhejte a pusťte se do jednoho z nejdůležitějších kroků v životě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*