Kam v létě? Na intenzivní jazykový pobyt!

V letních měsících si všichni užíváme krásné a teplé počasí, snažíme se získat maximum z léta. Také máte pocit, že během těchto měsíců máte mnohem víc energie, stihnete spolu věcí než v zimě, kdy se brzy stmívá? V létě můžete jet k moři, na chatu nebo se vydat na spoustu dobrodružství. Přemýšleli jste, že si osvojíte a zdokonalíte nějaký ten cizí jazyk? Vyzkoušejte jazykové pobyty! Jak si zvolit ten správný?

Výběr země a následně města

Při výběru sáhněte především po takové destinaci, která vyhovuje a splňuje vaše potřeby. Jste-li raději v poklidu, v menších městech, kde není příliš velký ruch velkoměsta, pak můžete volit menší městečka v Irsku, Velké Británii, Itálii a podobně. Jste-li raději na pláži a užíváte s nekončící párty, pak je nejlepší Kypr, Malta, Austrálie nebo například USA.

Raději volte agenturu

Myslíte-li si, že to zvládnete bez agentury, nenechte se mýlit! Zprostředkovávající agentura zařídí všechno potřebné za vás! Nicméně pozor, ne každá agentura je ta pravá pro vás. Profesionální je ta, která nabízí služby zdarma. Zaplatíte za pobyt určitou částku, z nichž nějaké procento jde právě pro agenturu. Nejlepší je sáhnout po agentuře, kterou už někdo z vašich známých a přátel využil a byli spokojení.

Jaký jazykový kurz zvolit?

Existuje několik druhů jazykových kurzů, proto je nutno zvolit ten, který vám bude sedět a ze kterého se nejvíc naučíte. Nejvíc žádané jsou obecné kurzy ve variantě General nebo Intensive. A je jedno, zda jde o angličtinu, němčinu, italštinu, španělštinu a další jazyk. General přináší čtyři lekce během jednoho dne, Intensive poskytuje pět až sedm lekcí denně. Kurzy se nabízejí v určitých úrovních, přesně podle toho, jaké jsou vaše jazykové znalosti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*