Jaký bude sex budoucnosti?

Neustálý pracovní shon moderní společnosti mezilidským vztahům příliš nepřeje. Stále více mužů i žen proto nemá na skutečný vztah čas ani energii a musí tak řešit své sexuální potřeby jiným způsobem. I to stojí za stále se zvyšující oblibou erotických pomůcek, jimž v poslední době vévodí realistické silikonové panny zvané sex dolls.

Nejlepší silikonové panny současnosti

Již dávno ovšem nejde o podivné nafukovací předměty, které jsme mohli vidět v nabídkách sex shopů před 20 lety a které se skutečné ženě podobaly jen velmi vzdáleně. Silikonová panna z roku 2020 je skutečný sexuální robot, vybavený nejmodernějšími technologiemi, zhotovený z materiálu, který do detailu napodobuje lidskou tkáň a pokožku. Panny jsou vybaveny vnitřní kovovou kostrou s plně flexibilními klouby, které umožňují naprostou volnost pohybu. Pokročilejší typy panen jsou vybaveny i vnitřním vyhříváním či hlasovým výstupem, což ještě více zvyšuje realističnost intimních zážitků. Sex dolls jsou na dotek stejné jako opravdové ženy a na vaše laskání reagují vzrušenými vzdechy a sténáním. Nejmodernější typy sex dolls jsou dokonce vybaveny elektronickým mozkem na principu umělé inteligence, takže si se svou silikonovou pannou můžete dokonce i povídat.

Co přinese budoucnost?

Vývoj nových technologií v oboru realistických panen se neustále zrychluje s tím, jak stoupá jejich oblíbenost. V blízké budoucnosti můžeme proto očekávat ještě vyšší realističnost, možnost samostatného pohybu a ještě vyšší inteligenci, která z těchto sexuálních robotů učiní nepostradatelné společníky většiny lidí. S nejvyšší pravděpodobností stojíme před otevírajícími se dveřmi další sexuální revoluce, která učiní dokonalé sexuální androidy stejně běžnými erotickými pomůckami, jako jsou v dnešní době například vibrátory.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*