Kouzlo fotografie a grafiky

Podlehněte kouzlu fotografie a navštivte některý z kurzů fotografie v LŠF Liberec. Naprostí začátečníci se zde mohou během krátké chvíle pod vedením zkušených lektorů z řad profesionálů, naučit Základům práce se zrcadlovkou, ale také, po absolvování rekvalifikačního kurzu Pracovník grafického studia, jednoduše proniknout do tajů dokonalé grafiky. Naši zkušení odborníci se věnují všem klientům individuálně. Přesvědčte se sami a nenechejte si ujít Večerní fotoškolu, tříměsíční kurz určený pro zaneprázdněné jedince.

Poznejte jedinečnost okamžiku

Ti, co mají rádi vše okolo fotografování modelek, anebo ti, jež milují módní přehlídky známých návrhářů, si na své přijdou na akci Workshop Glamour, budoár a fashion, pořádané jednou ročně. Pro fajnšmekry a nadšence do filmu je tu skvělá  akceFotografujeme na film. Pro děti máme připravený jedinečný a oblíbený týdenní Příměstský fotografický tábor, zaměřený nejen na práci s fotoaparátem, ale děti si vyzkouší i zážitek z práce v temné komoře. Nejen Vy, ale i Vaše ratolesti se mohou, díky našim odborníkům na slovo vzatým, přiučit něčemu novému a přenést tyto zkušenosti do praxe. Pořádáme rekvalifikační kurzy, které Vám významně pomohou uchytit se na trhu práce a získat konkrétní fotografické nebo grafické dovednosti.

Získejte dovednosti profesionála!

Ne každému je dáno do vínku umění fotografování a grafiky. Jestliže Vás fotografování baví a sami už se nedokážete posunout na vyšší fotografickou úroveň, rozvíjejte dále své dovednosti na Dálkovém studiu fotografie v Liberci!

Ve výuce fotografie jsme připraveni podřídit se časovým možnostem všech klientů. K dispozici je třeba Večerní fotoškola, tříměsíční kurz, kde je velmi viditelná a také důležitá zpětná vazba s lektorem. Naši profesionální lektoři jsou připraveni podat Vám pomocnou ruku, kdykoli to jen bude potřeba. Naučíme Vás vše od Základů práce se zrcadlovkou, až po pokročilejší techniky. Svěřte se do našich rukou a splňte si svůj sen!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*