Akrylové nehty – neodmyslitelný módní doplněk většiny žen

Nejčastěji používaným typem umělých nehtů jsou akrylové nehty, které se vyznačují dlouhou výdrží a přírodním vzhledem, díky němuž nejde na první pohled poznat, že se jedná o umělé nehty. Čím se tento módní doplněk vyznačuje?

Co jsou akrylové nehty

K výrobě akrylových nehtů je používán akrylový prášek a tekutina, což tvoří speciální, velmi odolnou a tvrdou směs. Ta zajišťuje to, že akrylové nehty mají kromě přírodního vzhledu také takřka nezničitelnou vlastnost a při práci s nimi nehrozí, že by se nějakým zásadním způsobem poničily nebo dokonce zlomily. Mohou je tedy využívat i ty ženy, které manuálně pracují. Umělým nehtům nevadí ani mycí prostředky, proti nimž jsou odolné, a díky dobré přilnavosti k nehtům mají delší životnost. Pro svou kvalitu a velkou popularitu mezi ženami patří tyto nehty mezi základní vybavení kosmetických salónů.

Cena této nehtové kosmetiky se pohybuje většinou v desítkách korun za jedno balení. Například akrylový prášek na nehty s růžovým odstínem v 15 gramové nádobičce lze sehnat již od 97,- Kč. Různé zdobící barvy jsou ještě levnější a kompletní nové nehty vás mohou vyjít na necelé dvě stovky. Není to úžasné? Představte si kolik takto můžete ušetřit.

Snadná aplikace umělých nehtů

Akrylové umělé nehty lze velmi snadno aplikovat, neboť pouze stačí štětec namočit do tvrdidla, nabrat akrylový prášek a rozetřít jej po nehtu. Důležité je aby vše proběhlo rychle, neboť materiál během pár okamžiků tvrdne.

Jestliže jste o takovýchto umělých nehtech ještě neslyšeli, tak to můžete brát jako tip na vyzkoušení něčeho nového, u čehož je zároveň zajištěna kvalita. Pokud tento článek čtou i muži, tak nyní alespoň mají novou inspiraci, jak obšťastnit jejich partnerku. Poukaz na akrylové nehty BeWoman jí určitě potěší.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*