Hotel Mladá Boleslav

Odpočinek v prvotřídním prostředí. Nádherná dovolená, na kterou nezapomenete. Příroda, sportování a špičková kuchyně. To vše je hotel Mladá Boleslav. Vydejte se sem klidně s celou rodinou, partnerem nebo partou přátel. Prostorné pokoje a použití výhradně přírodních materiálů, můžete se zajít pokochat okolím i na přilehlý balkon. Z něj budete mít výhled nejen na zdejší golfové hřiště, které je Vám samozřejmě k dispozici. Pokud jste v oblasti golfu spíše začátečníci, nebojte se využít všechny možnosti a zapište se na výuku. Za pár dní už budete mít mnohem preciznější odpaly…

Kam na výlet? Možností je spoustu, zámek v Benátkách nad Jizerou či proslulý hrad Bezděz, jenž byl založen už ve třináctém století. V Mladé Boleslavi můžete navštívit muzeum věnované automobilce Škoda, ale také si aktivně zasportovat. Město je pouhých pět minut jízdy autem. Nechybí ani velká obchodní centra nebo koupaliště, které si užijete hlavně během prázdninových měsíců.

K opravdovému odpočinku patří i wellness, ten je v moderní době stále populárnější. Vychutnejte si nejen pobyt v sauně, ale také proslulé thajské masáže. V neposlední řadě, přímo na pokoji si můžete užít perličkovou koupel. Nebo byste se rádi nechali rozmazlovat bio kosmetikou? Peeling, aktivní tělové zábaly nebo permanentní řasy, vše je zde k mání.

Hotel Mladá Boleslav nabízí svým návštěvníkům i posezení v přilehlé restauraci s letní terasou. Vynikající speciality tuzemské i zahraniční kuchyně připravované výhradně z jakostních a čerstvých surovin. Skvělý gastronomický zážitek můžete spojit i s golfovými turnaji, jež se zde pravidelně pořádají. A v neposlední řadě, je možné zde po předběžné domluvě uskutečnit řadu společenských akcí podle Vašeho gusta, od svatebních hostin po školení zaměstnanců Vaší společnosti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*