Biometrický zámek potěší nejen majitele jízdních kol

Nedávno jste si pořídili krásný bicykl, kupní cena byla poměrně vysoko a plánujete na každý volný víkend trénink v sedle? Potom je nutné věnovat prostor i otázce kolem zabezpečení, protože takový dopravní prostředek bohužel zákonitě přitahuje pozornost lupičů. Jen klasický zámek na kolo nestačí, jistě správně tušíte, že by zdržel celou akci maximálně o několik vteřin. Na trhu jsou však k dispozici novinky, se kterými nebudou mít lupiči snadnou práci. 21. století přináší zajímavý pokrok, prim dnes hraje hlavně biometrické ověřování. Nepotřebujete tak klíče, odemčení zařízení pouhým přiložením prstu je už realita.

Déšť ani prach z cest nebudou vadit

Jde o kvalitní konstrukci, s níž si rozhodně nemusíte dělat starosti ani na dlouhých trénincích uprostřed přírody. Biometrický zámek je vhodný na cesty, ale uplatníte jej i doma nebo o víkendu na chatě. Stupeň krytí IP55 znamená, že prach nebo dešťové kapky nebudou mít šanci zařízení nijak poškodit. Biometrika je technologií, s níž se setkal někdy už každý z nás a je namístě dodat, že bude do našich životů vstupovat stále častěji. Zkrátí ověřování různých záležitostí, usnadní používání elektroniky, zabezpečí mobilní telefon a mohli bychom ještě dlouho pokračovat. Garáž, jízdní kolo, ale i jakékoliv dveře, tento typ zámku se otevře jedině tehdy, když k němu přiložíte palec. Stabilní nerezová ocel zaručuje dlouhou životnost, pády na zem nebudou nijak vadit.

Lehký, skladný a rychle nabitý

Má samé výhody, o čemž se můžete brzy přesvědčit. Je velmi lehký a vejde se do každé kapsy, nevadí mu dokonce ani zimní mrazy nebo obecně velké výkyvy teplot. Plně nabitý bude už za tři hodiny a v takzvaném pohotovostním režimu vydrží i celé týdny. A odemčeno může být už ta zlomek vteřiny, více informací hledejte na cel-tec.cz!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*