Levné dřevostavby nabízí příjemné bydlení pro celou rodinu

Toužíte-li po malém rodinném domku se zahrádkou, který by se dal postavit rychle a pokud možno za malé peníze, objednejte si dřevostavbu. Dřevostavby Olomouc splní vaše přání v rekordně krátkém čase, levně a navíc bez starostí. Celou stavbu zrealizuje na klíč.

Vybrat si můžete z různých typizovaných domků, ale můžete mít i svůj vlastní návrh, podle kterého vám firma dřevostavbu postaví. V její nabídce jsou jak klasické domy, tak domy moderní či bungalovy. U moderních domů lze materiál různě kombinovat. Při požadavku na maximální prosvětlení interiéru se používá kombinace dřeva a skla.

Firmou, která se výstavbou montovaných dřevostaveb na klíč se zabývá, je společnost Dřevostavby – FlexiDomy s.r.o., sídlící v Olomouci. Ve zdejší vzorkovně se můžete nechat inspirovat typizovanými dřevostavbami, nebo můžete předložit svůj vlastní návrh. Pracovníci firmy mají bohaté zkušenosti a každému jsou schopni poskytnout odborné rady v zájmu kvality i individuálních představ zákazníka. Firma působí nejen v Olomouci, ale dřevostavby realizuje i v širokém okolí a díky svým pobočkám i v jiných částech republiky.

Levné dřevostavby Olomouc představují velice levné a také úsporné bydlení. Základ tvoří dřevěná konstrukce z hranolů KVH, která umožňuje stavět s dokonalou přesností danou snadnou opracovatelností dřeva. Dřevostavby Olomouc jsou levné i tím, že patří mezi nízkoenergetické stavby. Malé požadavky na vytápění jsou dány menší konstrukcí a malou šířkou vnitřních prostor. Pokud majitel zvolí ještě úsporná topidla, bude překvapen velkou úsporou dosaženou na nákladech za vytápění.

TIP: Tepelná čerpadla nabízí dlouhodobě nejlevnější náklady na teplo.

Jelikož jsou dřevostavby Olomouc skutečně levnou variantou bydlení, jsou domky ze dřevěné konstrukce vhodné například pro mladé začínající rodiny, pro které je atraktivní i rychlost výstavby. Další kategorií, pro které jsou levné dřevostavby výhodné jsou důchodci toužící po malém úsporném domku se zahrádkou. Typ bungalov je pro seniory nebo pro osoby s tělesným handicapem naprosto ideální. Nemá žádné schody, je bezbariérový a navíc je dřevostavba velice nenáročná na spotřebu energie.

Hledáte PSČ?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*