Získejte MBA titul na jedné z nejznámějších MBA škol

Cílem každého studia je sebezdokonalování a získávání znalostí. V případě MBA školy jde o studium, které vás zařadí mezi manažerskou elitu. Toto postgraduální studium je maximálně zaměřené na samotnou praxi, aby se podílelo na využití všech nabitých znalostí v oboru, pro který se zájemce rozhodl.

155561_166317853408469_5557804_nStejně tak jako ve všech ostatních školách, tak i v MBA školách jsou značné rozdíly. Pokud má být vybrána správně, je vhodné vybírat mezi školami, které jsou akreditovány mezinárodními prestižními asociacemi. Mezi ně patří i Business Institut, který je považován za jednu z nejprestižnějších škol v ČR. Vyučují zde přední znalci a odborníci s mnohaletými zkušenostmi ve svém oboru. Studenti dostanou vždy ty nejcennější informace, které manažerům přinesou větší konkurenceschopnost a mladým žákům zase větší možnosti uplatnění na trhu práce.

 

Výuka na úrovni

Investice do kvalitního studia má pro většinu studentů rychlou návratnost, potvrzuje ji více než 85% absolventů. Pokud vedete firmu, je zapotřebí být neustále v obraze, trh se totiž mění každým dnem a bez patřičného vzdělání se může stát, že již nebudete schopni držet krok s konkurencí, která zná nejnovější trendy a strategie. Toto studium dbá na individuální požadavky, to aby bylo každému studentovi zajištěno studium podle jeho potřeb.

12801575_1144039702302941_8021927993628629878_n

MBA studium

Studium MBA probíhá na Business Institutu během všedních dní v podvečer, jedná se o bloky 3×60 minut jednou za měsíc. Celé studium je rozloženo celkem do 3 semestrů a trvá 1,5 roku. Na konci čeká na absolventy prestižní titul MBA. Ten pro vás bude znamenat nejen další titul navíc, ale zejména pokoření mety, kterou jste byli ochotni absolvovat, abyste stali ještě lepšími v oboru, kterému se věnujete. Celé studium zahrnuje širokou škálu programů ze všech potřebných oborů, aby si vybral každý. Studium je v češtině a uplatňuje moderní formy výuky, které si rychle oblíbíte. Business Institut doporučuje 98% absolventů a pokud toužíte po prestižním postgraduálním studiu, neváhejte a vyplňte elektronickou přihlášku, kterou najdete na oficiálních stránkách.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*