4 důvody, proč se rozhodnout pro operativní leasing

Potřebujete vozidlo, ale nechcete si kupovat nový vůz? Řešením může být operativní leasing. Jde o strategii, kterou využívají nejenom firmy a podnikatelé, ale i obyčejní lidé. Jaké jsou výhody a kde si vybrat vozidlo na leasing? To vám poradíme v tomto článku.

Automobil na běžné používání

Každý, kdo volí operativní leasing, vybírá si jednoduché zařízení a minimum starostí. Za měsíční poplatek získáte vozidlo, se kterým můžete najet libovolné množství kilometrů. Ve smlouvě je uvedeno množství kilometrů, jenž máte předplacené, a když najedete více, jen rozdíl doplatíte. Zvolit si můžete reprezentativní sedan, jako je například Škoda Superb na operativní leasing. V nabídce jsou ale i větší vozy kombi či jiné značky. Částku za operativní leasing je možné přidat do odpočtu daní, což se hodí jak podnikatelům jednotlivcům, tak celým firmám, které takto pořizují vozy pro své zaměstnance, jako například VW Passat na operativní leasing.

Ježdění bez starostí

Majitelé vozidel jistě ví, že jedinou starostí ani zdaleka není jen tankování benzínu. Musíte totiž řešit pravidelný servis, výměnu pneumatik, pojištění a mnoho dalších nezbytností. Tomu všemu se však můžete vyhnout při volbě operativního leasingu. Většina společnosti má variantu, ve které je zahrnutý servis, zimní pneumatiky a všechno nezbytné. Vaší jedinou starostí tak opravdu bude jen tankování benzínu, což značně usnadňuje celé využívání vozu.

Každý rok jiné vozidlo

Pokud máte rádi novinky a chcete se prezentovat v nových vozech, je operativní leasing ideální strategií. Klidně každý rok se můžete vozit v novém autě podle svého výběru a následující rok opět přesedlat na novější model. Nemusíte řešit žádný prodej a cenově to vyjde levněji v porovnání se ztrátou hodnoty u takto častého nakupování a následného prodeje zbrusu nových aut. Díky tomu si i vyzkoušíte celé spektrum vozidel a najdete si to opravdu pravé.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*