Zažijte svatbu v hotelu Čertousy s rodinnou atmosférou

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků života. Právě proto budoucí manželé vždy tak poctivě plánují každý detail. A jedním z těch nejpodstatnějších je bezpochyby místo, kde se bude celá akce odehrávat. Co byste řekli třeba rodinnému hotelu?

Většina lidí se domnívá, že svatba v Praze nemůže probíhat ve venkovském stylu. Opak je ale pravdou. I v hlavním městě se dají najít prostory, které jsou jako vystřižené z pohádek. Soukromý areál obehnaný kamennou zdí, rybník, svatební altán a posezení ve vinném sklípku. To všechno svatebčanům nabízí Hotel Čertousy***.

Romantika v altánku završená dobrým jídlem

Víte, na co se vždy všichni svatebčané těší? Za prvé na ten slavnostní okamžik, kdy si nevěsta se ženichem dojemně řeknou své ano. A za druhé na spoustu dobrého jídla a pití. Právě proto v hotelu funguje skvělá restaurace Praha 9 s velmi bohatou nabídkou pokrmů. Svatební hostina Praha bude po gurmánské stránce určitě nezapomenutelná.

Svatba připravená na klíč

Podle toho, co si budete přát, můžete v hotelu využít konferenční prostory Praha, sklípek, zahradu nebo restauraci. Posezení se dá nachystat i kompletně venku, pokud upřednostníte přírodní obřad. Vůbec nesejde na tom, zda máte nějakou konkrétní představu, nebo si necháte poradit. Svatbu vám přichystají včetně detailů, jako jsou květinové výzdoby, jmenovky, tištěné menu na stůl, program dne apod.

Hotelový personál má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti, vymyslí vám pohádkovou svatbu. Skvělým zážitkem může být i oslava narozenin Praha v Hotelu Čertousy, případně firemní akce Praha v tomto areálu.

Bonus na závěr

Novomanželé dostanou darem noc v novomanželském apartmá s možností snídaně na pokoj. Za speciální ceny se zde mohou ubytovat také ostatní svatebčané. Při využití všech přistýlek tady ubytují až 67 osob. Žádný z pokojů přitom není stejný, všechny jsou originál.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*