Výhody manažerského vzdělání LLM

Business Institut je škola zaměřená především na studium MBA a je určená pro všechny, kteří hledají možnost dalšího kvalitního vzdělávání. Získejte nové vědomosti, rozšiřte si obzory a učte se od těch nejlepších a nejkvalifikovanějších odborníků ve svém oboru. Nenechte se však zmást institucemi, které nabízí pouze možnost off-line studia nebo samostudia, nebudou pro vás žádným přínosem a jen vám výrazně vyprázdní vaši peněženku. Nedejte na prázdná slova a sliby, při výběru školy si ověřte fakta a zkušenosti bývalých úspěšných studentů či absolventů.

Proč si vybrat studium LLM?

Business Institut patří mezi největší MBA školy v České republice. Prestiž získala pro svůj jedinečný přístup ke studiu a kladení důrazu na přenos znalostí, zkušeností a praktických informací svým studentům. Výuka probíhá v rámci přednášek těch nejlepších z daných oborů. Během studia LLM se setkáte se zajímavými osobnostmi, čekají vás coffee breaky s vybranými hosty, business networkingová setkání a mnoho dalšího. Závěrem probíhá slavnostní promoce k ukončení studia. Manažerské vzdělání je v dnešní době nutností, pokud chcete uspět v oblasti práva a podnikání, a je reakcí na stále rostoucí nároky na pracovním trhu. Odborné studium LLM vám umožní získat lepší pracovní uplatnění na vyšších pozicích, a s tím spojené vyšší finanční ohodnocení, což může být velice příjemnou změnou v profesním životě.

Získejte titul Executive LLM

Executive Master of Laws (LLM) Commercial Law je výukový program primárně určený pro uchazeče s předchozím právním vzděláním, jako jsou advokáti, koncipienti, právníci, notáři či právní specialisté, avšak využijí jej také pracovníci z obchodní sféry, kteří se s právem běžně setkávají v různých situacích, ale nemají žádné vzdělání v oblasti práva. Jedná se o prohloubení a zdokonalení odborné kvalifikace, lektoři aplikují teorii přímo do praxe. Budete mít aktuální přehled o vývoji obchodního práva v České republice a jeho vztahu k Evropské unii. S programem executive LLM nahlédnete rovněž do hospodářského, finančního a insolvenčního práva, právních úkonů obchodních společností a mezinárodního obchodního práva. Na závěr si osvojíte komunikační schopnosti a efektivní řešení konfliktů.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*