Studujte MBA na prestižní Cambridge Business School!

Víte, že jedna škola vám k úspěchu ve stále složitějším konkurenčním prostředí stačit nebude. Chcete povýšit v kariérním žebříčku a být nejlepší? Jako špičkoví manažeři byste tedy měli neustále prohlubovat svoje vědomosti a dovednosti v oblasti obchodního práva, managementu, obchodních strategií, mezinárodních vztahů, soft skills a jiných hlavních bodech, které každý den uplatňujete v praxi. Kde ovšem začít a jak si najít při své pracovní vytíženosti čas na studium? Buďte bez obav, během dvou semestrů dálkového vzdělávání si pod vedením špičkových odborníků osvojíte všechny potřebné vědomosti a nejmodernější přístupy k práci, které zvýší vaši efektivitu.

 Studium MBA v Praze

Vzdělávání MBA (Master of Business Administration) je určeno pro všechny manažery a podnikatele, kteří zpravidla už studium mají za sebou, ale chtějí získat náskok před konkurencí, takže se neváhají vzdělávat dál. Cambridge Business School nabízí kvalitní vzdělání v prestižních oborech, jejichž nabídka je pestrá, podstatou každého z nich však je studium zaměřeno na praxi a časová flexibilita. Pod vedením renomovaných odborníků z vašeho oboru získáte všeobecný přehled a můžete také sdílet svoje zkušenosti s kolegy. Využijte možnost studovat dálkově v sobotu při zachování kvality výuky. Ta zahrnuje e-learning, videokonference, emailovou komunikaci s vyučujícími. Čas na návštěvu školy si určitě taky najdete, protože studium v délce 1 roku probíhá v sobotu pouze čtyřikrát do roka. Další výhodou je, že vzdělávání na Cambridge Business School je sice světové, ale výuka je zajištěna v češtině.

Executive LLM a BBA

Cambridge Business School poskytuje komplexní vzdělání úspěšným profesionálům, ale také úplným začátečníkům s ukončenou střední školou. Základy managementu, strategického řízení, marketingu, PR, ekonomiky a projektového řízení si tak můžete osvojit již ve vzdělávacím programu BBA (Bachelor of Business Administration). Vzdělávací program LLM (Master of Laws) je naopak určen pro profíky s právnickým titulem, kteří chtějí prohloubit svoje vědomosti v oblasti soukromého práva se specializací na obchodní právo v kontextu evropských směrnic a norem. Přihlaste se ještě do konce října 2016 a čerpejte výhody prestižních studií s výraznou slevou!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*