Výběr roštů výrazně ovlivňuje váš spánek

V dnešní době už si stále více a více lidí uvědomuje důležitost vydatného a zdravého spánku, Pomohla k tomu osvěta a rozšířenost zdravých matrací. Matrace však nejsou jediným faktorem, který je pro zdravý spánek důležitý, je třeba nezapomínat ani na správný výběr roštů.

Rošty jsou ke zdravotním matracím téměř nezbytností, podpoří jejich vlastnosti a zajistí správný spánek. Dostatečný spánek se nesmí podceňovat, během něj se naše tělo regeneruje a nabírá sílu. Lepší spánek zajistí lepší soustředění, odolnost vůči stresu a také lepší náladu. Moderní rošty jsou stavěné tak, aby tělu přinesly správnou polohu při spánku a člověk se ráno probudil bez odpočatý a bez zbytečných bolestí zad nebo otlačenin. Představíme si 2 kvalitní rošty, které představují skvělý poměr mezi nízkou cenou a vysokou kvalitou.

Pevný rošt Primaflex

Tento rošt je dokonalým důkazem, že i za nízkou cenu lze získat to nejlepší. Pevný rošt Primaflex se pyšní pružnými lamelami, které jsou uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech, ty jsou rozloženy do třech anatomických zón. Uživatel si může tuhost roštu v oblasti bederní páteře libovolně regulovat a sice prostřednictvím posuvných objímek. Tento rošt využijete nejlépe v kombinaci a latexovými a pěnovými matracemi. Pokud nejste nároční a hledáte ideální řešení pro váš spánek, rošt Primaflex vás ve všech ohledech potěší.

Primaflex-513x602

Pevný rošt Trioflex

Výjimečně kvalitní rošt, který je vhodný pro každého, kdo si opravdu váží svého zdraví a neváhá do něj investovat. Díky velkému množství úzkých lamel je zde zajištěno správné rozložení váhy na celé ploše lůžka. Pevný rošt Trioflex disponuje velmi snadnou údržbou a to díky přítomnosti metalické fólie, která rovněž zamezí zachytávání prachu pod matrací. Rošt nabízí celkem 7 anatomických zón a větší počet objímek, aby si každý mohl nastavit jeho tuhost podle potřeby. Nejlépe rošt využijete pro pěnové a latexové matrace.

Trioflex-513x602

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*